• Informacje na temat:

  jonas najpopularniejsza

Artykuły na temat: jonas najpopularniejsza
 • "Gra o tron": Joe Jonas uratował Sophie Turner!

  Sophie Turner, czyli Sansa Stark z "Gry o tron" udzieliła bardzo szczerego wywiadu w magazynie "Times". Aktorka przyznała, że jej mąż Joe Jonas uratował jej życie. Sophie wspomniała też, że kiedyś rozstała się z muzykiem, jednak nie potrafili bez siebie żyć.

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • "Gra o tron": ​Sophie Turner od zawsze chciała grać

  ...serialowa przyjaciółka Maisie Williams i obecny mąż, wtedy jeszcze narzeczony, Joe Jonas. Sophie Turner będziemy mogli podziwiać już 7 czerwca w filmie "X-Men: Mroczna Phoenix". Film jest oparty na...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Jonas Brothers znów Numerem 1

  To trwa "trochę dłużej" - album "A Little Bit Longer" ("Trochę dłużej") grupy Jonas Brothers już drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie listy najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych.

 • 7-latek ukradł im show!

  Po raz pierwszy zdarzyło się, że wszyscy czterej bracia Jonasowie wystąpili razem.

 • Przyszła na randkę z koleżankami

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk zespołu Jonas Brothers do piosenki "S.O.S.". Utwór promuje płytę zatytułowaną po prostu "Jonas Brothers".

 • Basshunter o Britney Spears

  Popularny DJ chce dzielić z piosenkarką miejsce na szczycie brytyjskiej listy przebojów.

 • Więzienna komedia na topie

  Więzienna komedia "Medea Goes To Jail" utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych produkcji kinowych minionego weekendu w Ameryce Północnej. Drugie miejsce zajął premierowy, trójwymiarowy koncert zespołu The Jonas Brothers.

 • Eminem: Piąty tydzień na szczycie

  Eminem po raz piąty z rzędu znalazł się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych z albumem "Recovery". Najpopularniejszy raper pokonał m.in. Ricka Rossa, Sheryl Crow czy Jonas Brothers.

Wideo na temat: jonas najpopularniejsza
 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...

 • Za jakie grzechy

  Tryskająca fantastycznym humorem, najnowsza komedia romantyczna z Renee Zellweger ("Dziennik Bridget Jones", "Wzgórze nadziei", "Do diabła z miłością", "Chicago") w roli głównej. Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym...

 • Wilkołacze sny

  Debiut reżyserski Jonasa Alexendera Arnby'ego zyskał sobie sympatię krytyków, którzy porównują go do "Carrie" Briana De Palmy i "Pozwól mi wejść" Thomasa Alfredsona. Widzowie z kolei uznają go za rzecz obowiązkową dla fanów "Zmierzchu" i dla tych, którzy szukają odtrutki na wampiryczną sagę. Główna bohaterka tego filmu, 19-nastoletnia Marie (Sonia Suhl), zaczyna odczuwać, że przestaje panować nad swoim ciałem. To, co dzieje się z jej organizmem, wydaje się mieć dziwny związek z wydarzenia...