• Informacje na temat:

  jonas serial

Artykuły na temat: jonas serial
 • Nick Jonas wyprodukuje serial dla Netflixa

  Amerykański aktor, wokalista i autor piosenek Nick Jonas wyprodukuje serial "Dash & Lily". To historia wakacyjnego romansu tytułowych bohaterów: cynicznego Dasha i nastawionej optymistycznie do życia Lily.

 • Priyanka Chopra Jonas w czwartej części "Matrixa"?

  Już wkrótce obsada powstającego właśnie filmu "Matrix 4" może rozszerzyć się o kolejne nazwisko. Chodzi o pochodzącą z Indii byłą Miss Świata. Priyanka Chopra Jonas jest właśnie w trakcie negocjacji ze studiem filmowym produkującym film Lany Wachowskiej. Nie wiadomo jeszcze, w jaką rolę ewentualnie wcieli się Chopra Jonas.

 • Jonas Brothers będą mieli serial!

  Zachęceni sukcesem filmu "Camp Rock" z ich udziałem, członkowie zespołu Jonas Brothers przygotowują teraz własny serial .

 • Widowiskowy serial od twórców "Avengers"

  Bracia Joe i Anthony Russo, którzy przyczynili się do ogromnego sukcesu finansowego dwóch ostatnich części serii "Avengers", teraz będą produkować dla Amazon Studios serial "Citadel". Choć nieznane są jeszcze dokładne szczegóły jego fabuły, wygląda na to, że można spodziewać się widowiska na dużą skalę. W obsadzie zobaczymy między innymi Richarda Maddena oraz Priyankę Choprę Jonas.

 • Jonas Brothers w "South Parku"

  Twórcy serial u "South Park" poświęcili najnowszy odcinek przygód Cartmana i spółki zespołowi Jonas Brothers, idolom amerykańskich nastolatek.

 • Netflix: Nowy serial "Outer Banks" już od 15 kwietnia

  Mieszkający w nadmorskim miasteczku nastolatkowie ruszający na poszukiwanie skarbu. Tak zaczynała się fabuła "Goonies", kultowego filmu z lat 80. ubiegłego wieku, nakręconego według pomysłu Stevena Spielberga. Ten sam punkt wyjścia do opowiadanej historii ma najnowszy serial Netfliksa "Outer Banks". Właśnie zadebiutował jego zwiastun, a serial będzie dostępny na platformie od 15 kwietnia.

 • "Gösta": Pierwszy szwedzki serial HBO Europe

  ..."Gösta" to pierwszy szwedzki serial HBO Europe. Jego twórcą jest znany reżyser Lukas Moodysson, autor takich filmów, jak "Tylko razem", "Lilja 4-ever" czy "Fucking Amal". Serial zadebiutuje 1 lipca w HBO i HBO GO.

 • Joe Jonas i Sophie Turner zostali rodzicami po raz pierwszy. Znamy płeć i imię dziecka

  W Los Angeles na świat przyszła córka Joe Jonasa z grupy Jonas Brothers i aktorki znanej z serialu "Gra o tron" Sophie Turner. To pierwsze dziecko gwiazdorskiej pary.

 • Szał - i co dalej? The Jonas Brothers patrzą w przyszłość

  Przed każdym koncertem bracia Jonasowie i pozostali członkowie ich zespołu zbierają się za kulisami na "wielką wspólną modlitwę" - by zacytować Nicka Jonasa.

 • Niemiecki serial szpiegowski w TVP2

  Od 19 kwietnia, w każdy czwartek, widzowie TVP2 mogą oglądać niemiecki serial "Szpieg D83". Ta ośmioodcinkowa produkcja opowiada o metodach działań Stasi, służby NRD, na terenie Niemiec Zachodnich.

Zdjęcia na temat: jonas serial
Dyskusje na temat: jonas serial