• Informacje na temat:

  jonathan rhys meyers

Artykuły na temat: jonathan rhys meyers
 • "Wikingowie": Wiemy, kogo zagra Jonathan Rhys Meyers

  Jak informowaliśmy w marcu 2016 roku, Jonathan Rhys Meyers (aktor znany szerokiej publiczności z takich produkcji jak: "Podkręć jak Beckham", "Dynastia Tudorów" czy "Dracula") dołączył do obsady 5. sezonu "Wikingów". W końcu dowiedzieliśmy się, kogo zagra.

 • Jonathan Rhys-Meyers adoptuje 60. dzieci

  Jonathan Rhys-Meyers ( "Wszystko gra" ) dostał główną rolę w filmie Rogera Spottiswoode'a "The Children of Huang Shi".

 • "Wikingowie": Jonathan Rhys Meyers w obsadzie 5. sezonu!

  Tak, dobrze przeczytaliście. Stacja HISTORY postanowiła zrealizować kolejny sezon serialu, a do obsady dołączył Jonathan Rhys Meyers ("Dynastia Tudorów").

 • Rhys Meyers chciał popełnić samobójstwo?

  Gwiazdor serialu "Tudorowie", irlandzki aktor Jonathan Rhys Meyers, został przewieziony do szpitala po domniemanej samobójczej próbie.

 • "Chirurdzy": Jonathan Rhys Meyers i Patrick Dempsey znaleźli się na zakręcie

  Jonathan Rhys Meyers i Patrick Dempsey wpadli ostatnio w poważne kłopoty. Meyers nie pierwszy raz sięga po butelkę. Ale jeszcze nigdy nie wyglądał tak dramatycznie. Tymczasem gołym okiem widać, że ostatnie wydarzenia odbiły się też na formie Patricka Dempsey'a.

 • Rhys-Meyers znów na odwyku

  Irlandzki aktor Jonathan Rhys-Meyers podobno znowu trafił na leczenie odwykowe. Będzie to już trzecia próba walki gwiazdora z uzależnieniem od alkoholu.

 • Jonathan Rhys Meyers w klinice

  Irlandzki aktor Jonathan Rhys Meyers (29 l., "Wszystko gra") poszedł na odwyk. "Po nieustających filmowych sukcesach, rozpoczął specjalny antyalkoholowy program rehabilitacyjny" - ogłosił jego rzecznik.

 • Jonathan Rhys-Meyers znów chce zagrać geja

  Jonathan Rhys-Meyers ( "Wszystko gra" ) przyznał, że bardzo odpowiada mu wcielanie się w role homoseksualistów. Aktor poszukuje możliwości ponownego wcielenia się w geja. Tym razem ma nadzieję, że ewentualny film będzie portretem sławnego homoseksualisty.

 • Chory Rhys Mayers odwołuje występy

  Choroba zmusiła irlandzkiego aktora Jonathana Rhys Meyersa do odwołania występów w Nowym Jorku w ramach w kampanii promocyjnej najnowszego sezonu serial u "Dynastia Tudorów".

 • Jonathan Rhys Mayers chory

  Choroba zmusiła irlandzkiego aktora Jonathana Rhys Meyersa do odwołania występów w Nowym Jorku w ramach w kampanii promocyjnej najnowszego sezonu serial u "Dynastia Tudorów".

Zdjęcia na temat: jonathan rhys meyers
Wideo na temat: jonathan rhys meyers
 • Travolta i Rhys Meyers na planie

  Jonathan Rhys Meyers i John Travolta na planie filmu "From Paris With Love", którego premiera odbędzie się w przyszłym roku.

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...

 • Inkarnacja

  Cara Jessup (Julianne Moore) jest uznanym lekarzem psychiatrą, specjalistką w dziedzinie rozpoznawania syndromu osobowości mnogiej. W swojej praktyce lekarskiej spotyka się z przypadkiem chorego psychicznie pacjenta – przestępcy (Jonathan Rhys Meyers). Niesamowity kontakt z czystym złem uosabianym przez pacjenta podważa teorie naukowe Cary i narusza porządek jej prywatnego świata. Tajemnicza i niewyjaśniona śmierć ojca Cary staje się początkiem niebezpiecznych zdarzeń, w które zostaje...

Dyskusje na temat: jonathan rhys meyers