• Informacje na temat:

  jonathan ross

Artykuły na temat: jonathan ross
 • Leonardo DiCaprio kontra Jonathan Pryce

  ...historii, z reżyserem Christopherem Nolanem na czele, poinformowali natomiast, iż w ich produkcji główną rolę zagra najprawdopodobniej Jonathan Pryce, a nie - jak wcześniej informowano - Jim Carrey...

 • Rick Ross aresztowany za napaść i porwanie

  Raper Rick Ross wpadł w poważne tarapaty. Artysta usłyszał zarzuty porwania oraz napaści z użyciem broni palnej. Podejrzanemu muzykowi odmówiono możliwości wyjścia za kaucją.

 • Rihanna prowokuje w telewizji

  Znany brytyjski dziennikarz telewizyjny Jonathan Ross był lekko zakłopotany namiętnym występem Rihanny w emitowanym na żywo talk-show. Zobacz dlaczego!

 • Russell Crowe pocałował Elizabeth Hurley

  Russell Crowe zaskoczył widownię brytyjskiego programu "The Jonathan Ross Show" niespodziewanie wdrapując się na zaproszoną do show w charakterze gościa Elizabeth Hurley i obdarzając aktorkę krótkim, ale namiętnym pocałunkiem.

 • Najgorsze filmy wszech czasów

  ..."Titanic" Jamesa Camerona został ogłoszony najgorszym filmem wszech czasów. Nagrodzona 11 Oscarami kostiumowa opowieść o wielkiej miłości i jeszcze wielkiej katastrofie morskiej, została wybrana z nader licznego grona konkurentów. "Zwycięzcę" wyłonili widzowie telewizyjnego programu BBC "Film 2003 with Jonathan Ross".

 • Więcej seriali i nowe show

  W lutym 2010 roku widzowie tematycznych kanałów BBC w Polsce mogą liczyć na kilka nowych pozycji, wśród nich nowe seriale oraz po raz pierwszy w Polsce, show Jonathana Rossa.

 • Miał myśli samobójcze

  Jonathan Davis z zespołu Korn był w ciężkiej depresji podczas sesji nagraniowej ostatniego albumu zespołu "Korn III - Remember Who You Are". Wokalista miał myśli samobójcze.

 • Korn miksuje

  W środę, 6 lipca, grupa Korn rozpoczęła miksowanie materiału, który trafi na jej siódmą płytę. Czwórce muzyków pomagają producenci Matrix (m.in. Avril Lavigne, The Mooney Suzuki) i Atticus Ross (Bad Religion, Pink). Przypomnijmy, że Korn będzie główną gwiazdą Metal Hammer Festival, który odbędzie się 31 sierpnia w katowickim "Spodku". Patronem medialnym tej imprezy jest INTERIA.PL.

 • Open'er Festival: Kolejne gwiazdy

  ...objawień 2004 roku. Amerykanie otrzymali za niego m.in. trzy statuetki Brit Awards. Z kolei brytyjski duet Coldcut jest bardzo ceniony na awangardowej scenie elektronicznej. Jonathan Moore i Matt Black...

 • Idealna rodzina Brytyjczyków

  Idealni rodzice według Brytyjczyków to dziennikarz BBC Jonathan Ross (prowadzi rozrywkowy program "Friday Night With Jonathan Ross" i filmowy "Film 2005", zapowiadał także wykonawców na koncercie Live 8) i autorka książek kucharskich Delia Smith (przez długie lata miała swój program telewizyjny). Z kolei za rodzeństwo Brytyjczycy chcieliby mieć soulową wokalistkę Joss Stone i czarodzieja...