• Informacje na temat:

  jordan wybrała

Artykuły na temat: jordan wybrała
 • Jordan: Gwiazdy odmawiają

  W sobotę, 10 września, w zamku Highclere, w angielskim miasteczku Newbury, odbędzie się wesele angielskiej śpiewającej modelki Jordan (27 l.) i wokalisty Petera Andre (32 l.). W uroczystości miało wziąć kilkanaście osób ze świata brytyjskiej rozrywki, jednak sporo z nich odmówiło pojawienia się. Z tego powodu para młoda może stracić aż milion dolarów!.

 • Jordan na Eurowizję

  Kontrowersyjna angielska modelka Jordan, prywatnie narzeczona australijskiego wokalisty Petera Andre, zamierza wystartować w barwach Wielkiej Brytanii w konkursie Eurowizji. Do tej pory panna Jordan znana była głównie z obfitego biustu i występu w reality-show "Jestem gwiazdą... Wyciągnijcie mnie stąd!".

 • Neil Jordan znowu o wampirach

  Neil Jordan, twórca nominowanego do dwóch Oscarów "Wywiadu z wampirem", powraca do tematu, który przyniósł mu zasłużone miejsce w panteonie mistrzów horroru.

 • "Madonna z lasu" według Jordana

  Neil Jordan ( "Wywiad z wampirem" , "Gra pozorów", "Koniec romansu" ) wyreżyseruje filmową ekranizację głośnej powieści Davida Gutersona "Madonna z lasu". Bohaterką historii jest pewna nastolatka, której ukazuje się Matka Boska.

 • Jordan i Peter Andre mają synka

  W poniedziałek, 13 czerwca, na świat przyszedł syn śpiewającej modelki Jordan i australijskiego wokalisty Petera Andre. Chłopiec, któremu rodzice jeszcze nie wybrali imienia, urodził się przez cesarskie cięcie.

 • Jordan Smith z "The Voice" lepszy niż Adele

  Jordan Smith to uczestnik amerykańskiego "The Voice". 21-letni wokalista zachwycił trenerów już podczas przesłuchań w ciemno. Jego wersja "Somebody to Love" Queen znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia iTunes.

 • Wybierz swojego wampira!

  ..." (1979) Wernera Herzoga po "Drakulę" (1992) Francisa Forda Coppoli, "Wywiad z wampirem" (1994) Neila Jordana czy "Od zmierzchu do świtu" (1996) Roberta Rodrigueza strzygi piły krew, mordowały...

 • Eurowizja: Brytyjczycy wybrali

  Javine, niedoszła członkini grupy Girls Aloud, wygrała krajowe eliminacje do konkursu Eurowizji w Wielkiej Brytanii. 24-letnia wokalistka w sobotę, 5 marca, pokonała faworytkę bukmacherów, śpiewającą modelkę Jordan.

 • Cykl "Żydzi - naród wybrany" w Planete+

  .... Czyje te wzgórza?", który przedstawia z bliska walkę o ziemię na Zachodnim Brzegu Jordanu, oraz w "Śmierci izraelskiego pułkownika" o niewyjaśnionej od 40 lat zagadce - zamachu na Joe Alona, attaché

 • Powstanie film dokumentalny o Magicu Johnsonie

  Ci, którzy po obejrzeniu dokumentu o Michaelu Jordanie „Ostatni taniec” nabrali apetytu na kolejną produkcję odsłaniającą kulisy NBA, powinni ucieszyć się z faktu, że rozpoczęły się prace nad filmem o legendzie Los Angeles Lakers, Magicu Johnsonie.

Zdjęcia na temat: jordan wybrała