• Informacje na temat:

  jorge garcia

Artykuły na temat: jorge garcia
 • W telegraficznym skrócie: "Żona idealna", "Shameless - Niepokorni"...

  CBS przedłuża swoje serialowe hity, Emily Berg na stałe zostaje w "Shameless - niepokornych", a Jorge Garcia w "Hawaii Five-0", Showtime przygotowuje nowy serial.

 • Twórca "Lost" wraca na wyspę

  J.J. Abrams i Jorge Garcia (Hugo "Hurley" Reyes), po wspólnej pracy przy serialu "Lost", spotkają się na planie kolejnej produkcji. Akcja nowej serii rozgrywać się będzie na ... wyspie.

 • Znów na wyspie

  Wielbiciele "Lost" powinni zacierać ręce. Oto na planie nowego serialu "Alcatraz"spotkali się Jorge Garcia i scenarzysta J.J. Abrams.

 • Wcieli się w postać papieża Franciszka

  Argentyński aktor Rodrigo De la Serna wcieli się w postać Jorge Mario Bergoglio w biograficznym filmie opowiadającym o życiu przyszłego papieża Franciszka.

 • Na całkiem nowej wyspie

  Jorge Garcia zamienił jedną wyspę na drugą - z serialu "Zagubieni" trafił na legendarną "Skałę" (ang. "The Rock"), czyli na Alcatraz, o której opowiada nowy serial telewizji Fox pod tym samym tytułem.

 • "Zagubieni": Kup ulubionego bohatera

  Już niedługo fanów kultowego serial u "Zagubieni" czeka ciekawa niespodzianka. Twórcy zdecydowali się udostępnić wizerunki aktorów odtwarzających w serialu główne role firmie zajmującej się produkcją zabawek. Zabawkowy gigant McFarlane Toys na mocy uzyskanej licencji będzie mógł wypuścić na rynek figurki popularnych bohaterów.

 • Nic nie będzie już takie samo

  Jakim doświadczeniem jest gra na planie "Lost: Zagubionych"? Jaka jest największa tajemnica serialu? Dlaczego na Hugo wszyscy mówią Hurley? O tym (i o kilku innych rzeczach) dowiecie się z wywiadu z Jorge Garcią i Nestorem Carbonellem, wcielającymi się w postacie Hurleya i Richarda Alperta.

 • Nowy serial o słynnym więzieniu

  Od 6 lutego polscy widzowie mogą oglądać bardzo popularny za Oceanem serial "Alcatraz". Jest od dostępny na platformie cyfrowej "n".

 • Lost: Zagubieni

  ...nadzieję na ratunek. Kilku znajduje wewnętrzną siłę, o której nie wiedzieli _ jak Kate (Evangeline Lilly), która, bez przeszkolenia medycznego, zszywa rany lekarza. Hurley (Jorge Garcia) _ człowiek...

 • Ostatni odcinek "Zagubionych"

  Ostatni, podwójny odcinek serialu "Lost: Zagubieni" został w tym samym czasie pokazany w USA, Wielkiej Brytanii i sześciu innych krajach.

Zdjęcia na temat: jorge garcia
Wideo na temat: jorge garcia
 • Planeta 51

  Nowy film scenarzysty "Shreka"! Typowi mieszkańcy Planety 51 są zieloni, mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie, marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla, na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem "NASA". Gdy sterujący nim Kapitan Charles 'Chuck' Baker...

 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Ojcze Nasz. Krew z krwi

  Znakomity debiut o środowisku nielegalnych imigrantów z Meksyku w USA oraz o skradzionej tożsamości. Ta prowokująca historia to również dogłębna analiza człowieka pragnącego być kochanym. Juan i Pedro spotykają się w ciężarówce pełnej meksykańskich imigrantów jadących bez dokumentów do Nowego Jorku. Pedro pokazuje Juanowi zapieczętowany list od matki i opowiada nowemu przyjacielowi, że jedzie na pierwsze spotkanie ze swoim ojcem Diego, bogatym restauratorem, którego dotąd nie wiedział....

Dyskusje na temat: jorge garcia