• Informacje na temat:

  joseph adam

Artykuły na temat: joseph adam
 • Zmarł aktor i reżyser Joseph Bologna

  W szpitalu w kalifornijskim Duarte zmarł w niedzielę amerykański scenarzysta, aktor i reżyser Joseph Bologna. Miał 82 lata. W 1971 r. otrzymał nominację do Oscara za scenariusz filmu "Zakochani i inni", a w 1973 r. zdobył nagrodę Emmy.

 • Heather Graham i Joseph Fiennes w erotycznym thrillerze

  Od kilku tygodni trwają zdjęcia do filmu "Killing Me Softly", w którym główne role grają Heather Graham ("Boogie Nights", "Krzyk 2" , "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" ) i Joseph Fiennes ("Zakochany Szekspir", "Wróg u bram" , "Ukryte pragnienia"). Obraz powstaje w oparciu o bestsellerową powieść Nicciego Frencha i jak zapowiadają twórcy, będzie to thriller erotyczny.

 • Wet Fingers dla fanów

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Music Sound Better With You" Wet Fingers. Utwór nagrany z udziałem wokalisty Adama Josepha promuje płytę "Mix i Rmx" klubowego duetu.

 • Fiennes w "American Horror Story"?

  Joseph Fiennes ("Zakochany Szekspir", "Elizabeth", "Wróg u bram") prawdopodobnie wystąpi w drugim sezonie serialu Ryana Murphy'ego i stacji FX - "American Horror Story". Jaką rolę przygotowali dla aktora twórcy?

 • Maroon 5: "Three Little Birds" Boba Marleya do reklamy na mundial

  Dowodzony przez Adama Levine'a grupa Maroon 5 przygotowała nową wersję przeboju "Three Little Birds" Boba Marleya.

 • Filmowy luty z gwiazdami

  Tommy Lee Jones, Bruce Willis, Ryan Gosling, Michał Żebrowski i Adam Woronowicz - te gwiazdy pojawią się w lutym w polskich kinach. Jednak to nie koniec filmowych emocji w tym miesiącu. Już za trzy tygodnie poznamy tegorocznych laureatów Oscarów.

 • Były basista Machine Head pozywa dawnych kolegów

  Adam Duce, zwolniony z obowiązków basisty amerykańskiego Machine Head w 2013 roku, wniósł pozew przeciwko byłym kolegom z zespołu o naruszenie zawartej z nim umowy.

 • "Paranoja": Kto tu ma paranoję?

  Adam Cassidy to młody, zdolny i żądny sukcesu w branży high tech. Nieoczekiwanie dostaje swoją szansę. Szef jednej z dwóch największych firm składa mu ofertę nie do odrzucenia. Chłopak ma trafić do konkurencyjnej korporacji i szpiegować dla konkurencji.

 • #zostańwdomu: Filmy w Polsacie. Co obejrzeć?

  ...pseudonimem Lee Child). W Pittsburghu zostaje zastrzelonych pięć przypadkowych osób. Dowody wskazują na byłego wojskowego i wyszkolonego snajpera Jamesa Barra (Joseph Sikora), który zostaje aresztowany(...) walki, mając u boku swych dwóch wiernych kompanów - Lorenzo (Enrique Iglesias) i Fideo (Marco Leonardi). Środa, 25 marca " Żona na niby" Adam Sandler, Jennifer Aniston i Brooklyn Decker...

 • Krist Van D: Wakacyjny przebój "I Need Love"

  ...korzeniach Adam Joseph , który na koncie ma współpracę z Bobem Sinclarem i Plastik Funk. "Utwór 'I Need Love' mówi o tym, że każdy z nas potrzebuje miłości i bez względu na płeć" - czytamy...

Dyskusje na temat: joseph adam