• Informacje na temat:

  joseph fiennes zdjęcia

Artykuły na temat: joseph fiennes zdjęcia
 • Czas na zmiany!

  Morgana (?) Tak się złoży, że policjanci z wydziału zabójstw będą potrzebowali jej pomocy w rozwikłaniu morderstwa sprzed lat. Dexter szybko zwróci uwagę na tajemniczą blondynkę. Zdjęcia rozpoczęły się na początku czerwca.  Szalona miłość Wygląda na to, że kolejny przystojniak dołączy do obsady "American Horror Story". Joseph Fiennes negocjuje rolę szefa i kochanka Constance (Jessica Lang...

 • Heather Graham i Joseph Fiennes w erotycznym thrillerze

  Od kilku tygodni trwają zdjęcia do filmu "Killing Me Softly", w którym główne role grają Heather Graham ("Boogie Nights", "Krzyk 2" , "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" ) i Joseph Fiennes ("Zakochany Szekspir", "Wróg u bram" , "Ukryte pragnienia"). Obraz powstaje w oparciu o bestsellerową powieść Nicciego Frencha i jak zapowiadają twórcy, będzie to thriller erotyczny.

 • Joseph Fiennes i Gwyneth Paltrow znowu razem

  Joseph Fiennes ( "Wróg u bram" ) i Gwyneth Paltrow ( "Gra o miłość" ), para aktorów z "Zakochanego Szekspira", być może znowu wspólnie pojawi się na ekranie. Jeśli negocjacje producentów z agentami gwiazdorów zakończą się pomyślnie, aktorzy obejmą główne role w kostiumowym filmie, będącym adapatacją XVII-wiecznej klasycznej powieści Johna Webstera, "The Duchess of Malfi" ("Księżna Malfi").

 • Fiennes: Rodzinny interes

  Po słynnych hollywoodzkich rodach Coppola, Douglas i Fonda nadchodzi czas na rodzinę Fiennes. Martha Fiennes ( "Oniegin" ) przygotowuje się do realizacji filmu "Chromophobia", który ma powstać w oparciu o jej własny scenariusz. W rolach głównych wystąpią jej bracia - znani aktorzy Ralph ( "Czerwony smok" ) i Joseph ( "Zakochany Szekspir" ).

 • Fiennes, Shue i Shepard w nowym filmie

  Joseph Fiennes ( "Wróg u bram" , "Zakochany Szekspir"), Elisabeth Shue ( "Człowiek- widmo" , "Zostawić Los Angeles") i Sam Shepard ( "Śniegi pod cedrem" , "Homo Faber") spotkają się na planie niezależnego filmu "Leopold Bloom". Zdjęcia ruszają na początku grudnia tego roku.

 • "Enemy" otworzy Festiwal w Berlinie

  "Enemy At the Gates", epicka opowieść z czasów drugiej wojny światowej, w reżyserii Jeana-Jacquesa Annauda, otworzy rozpoczynający się 7. lutego Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. W filmie, do którego zdjęcia realizowane były właśnie w tym mieście, wystąpili Joseph Fiennes, Jude Law, Rachel Weisz i Ed Harris.

 • "Leopold Bloom": Gwiazdorska obsada

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Joseph Fiennes ( "Wróg u bram" ), Elisabeth Shue ( "Człowiek- widmo" ) i Sam Shepard ( "Śniegi pod cedrem" ) spotkają się na planie niezależnego filmu "Leopold Bloom". Według magazynu The Hollywood Reporter do obsady dołączą: hollywoodzka gwiazda Dennis Hopper oraz Donnie Wahlberg i Deborah Unger.

 • Zuleikha Robinson córką Pacino

  Młoda brytyjska aktorka Zuleikha Robinson ("Timecode") dołączy do obsady kinowej adaptacji "Kupca weneckiego" Williama Szekspira. Główne role męskie w filmie zagrają Al Pacino ( "Bezsenność" ), Ian McKellen ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) i Joseph Fiennes ( "Zakochany Szekspir" ). Robinson zagra Jessikę, córkę odtwarzanego przez Pacino żydowskiego kupca Shylocka.

 • Baka u boku Josepha Fiennesa

  W okolicach Nowosolnej koło Łodzi rozpoczęły się w poniedziałek zdjęcia do polsko-izraelskiego filmu - pod roboczym tytułem "Wiosna 1941". To pierwsza koprodukcja w historii kinematografii tych państw. W filmie główną rolę gra Joseph Fiennes. Z polskich aktorów zobaczymy m. in. Mirosława Bakę.

 • Kim Basinger na Riwierze

  Kim Basinger ( "8. Mila" ) najprawdopodobniej zagra w adaptacji słynnej sztuki Oscara Wilde'a "Wachlarz Lady Windermere". Film "A Good Woman" będzie osadzony w latach 30. dwudziestego wieku w Stanach Zjednoczonych i Francji. Film wyreżyseruje Mike Barker ( "Spisek doskonały" ).

Zdjęcia na temat: joseph fiennes zdjęcia