• Informacje na temat:

  josh groban piosenkarz

Artykuły na temat: josh groban piosenkarz
 • "The Good Cop": Czarujący Josh Groban w średnim serialu kryminalnym

  ...jest urocza. Plusem serialu jest rola Josha Grobana. Dla piosenkarza, który 18 grudnia przyjedzie do Polski na swój pierwszy koncert, "The Good Cop" nie jest serialowym debiutem. Jako wokalista(...) (Josh Groban, "Kocha, lubi, szanuje"), pedantyczny, dobry oraz do szaleństwa przestrzegający zasad detektyw. W rozwiązywaniu zagadek kryminalnych pomaga im świeżo upieczona detektyw Cora Vasquez...

 • Josh Groban w "Must Be The Music"!

  Amerykański wokalista Josh Groban wystąpi 9 kwietnia w programie "Must Be The Music. Tylko muzyka"! 30-letni piosenkarz posługujący się operowym wokalem zaśpiewa podczas specjalnego odcinka na żywo.

 • Charles Aznavour powraca do Polski

  Po blisko 30 latach od ostatniego koncertu legendarny francuski piosenkarz Charles Aznavour ponownie zaśpiewa w naszym kraju. Koncert odbędzie się 7 maja w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Charles Aznavour kończy 90 lat. W czerwcu zaśpiewa w Warszawie

  Ostatecznie nie w Łodzi, a w Warszawie zaśpiewa legendarny francuski piosenkarz Charles Aznavour, który dziś (22 maja) kończy 90 lat. Koncert w Sali Kongresowej odbędzie się 23 czerwca.

 • 50 Cent ciągle pierwszy

  Na liście najpopularniejszych w Stanach Zjednoczonych albumów, jaką co tydzień publikuje tygodnik "Billboard", miejsce pierwsze - już po raz drugi z rzędu - zajmuje raper 50 Cent, podopieczny Eminema. Sprzedaż jego debiutanckiej płyty "Get Rich or Die Tryin'", spadła tylko nieznacznie i osiągnęła w zeszłym tygodniu poziom ponad 822 tys. egz.!

 • Zobacz: Nelly się poddaje

  Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do singla "Manos Al Aire" Nelly Furtado, zapowiadającego pierwszy hiszpańskojęzyczny album piosenkarki.

 • Nowe "We Are The World". Klip!

  W sieci pojawił się teledysk przygotowany do nowej wersji wielkiego przeboju "We Are The World". Tym razem prawie setka gwiazd muzyki skrzyknęła się, by pomóc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi na Haiti.

 • "Andrzej sięga wyżyn"

  Operowa wokalistka Sarah Brightman nagrała duet z Andrzejem Lampertem z grupy PIN. Singel "I Will Be With You (Where The Lost Ones Go)" trafi na rozszerzoną wersję płyty "Symphony".