• Informacje na temat:

  josh groban producent

Artykuły na temat: josh groban producent
 • Josh Groban w Tauron Arenie Kraków. "Już za tobą tęsknimy"

  Kilkanaście tysięcy widzów uczestniczyło w pierwszym polskim koncercie Josha Grobana. Łączący pop i operę wokalista we wtorek 18 grudnia zaśpiewał w Tauron Arenie Kraków, a wcześniej spróbował m.in. żurku i trzech rodzajów pierogów.

 • Josh Groban: Chłopiec na zastępstwo

  Josh Groban miał 17 lat, kiedy zadzwonił do niego producent David Foster z prośbą, która wystraszyła młodzieńca nie na żarty. Od tego telefonu zaczęła się błyskotliwa kariera amerykańskiego wokalisty działającego na styku popu i opery.

 • Josh Groban: Czy wreszcie podbije Europę?

  Ma raptem 25 lat, a na koncie już ponad 14 milionów sprzedanych płyt, choć do tej pory wydał zaledwie dwa studyjne albumy. Pracowały z nim takie tuzy muzycznego świata, jak David Foster, Walter Afanasieff czy ostatnio Herbie Hancock. A w dodatku w jego żyłach płynie polska krew. Dlatego w przededniu wydania przez Josha Grobana nowego albumu "Awake", reporter INTERIA.PL poleciał do Londynu, by...

 • Josh Groban na szczycie brytyjskiej listy

  Amerykański wokalista Josh Groban po raz pierwszy w karierze znalazł się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii.

 • Josh Groban bliżej Polski

  ...16 lutego do polskich sklepów trafi najnowszy album amerykańskiego wokalisty, Josha Grobana, "Closer". Płyta zrobiła już furorę w Stanach Zjednoczonych, gdzie dotarła do pierwszego miejsca listy przebojów "Billboardu" i rozeszła się w liczbie ponad trzech milionów egzemplarzy.

 • Josh Groban: Ewolucja artysty

  Ale Josh Groban ma również poczucie humoru, i jest ono dla niego bardzo ważne. Urodzony w Los Angeles artysta dał nam jego "próbkę", kilkakrotnie występując gościnnie w serialu "Ally McBeal". Z kolei(...) wirus fenomenu. Zobacz Josha Grobana śpiewającego "tweety" Kanye Westa: - Historia moich wspólnych dokonań z Kimmelem jest naprawdę zabawna i interesująca - mówi Groban, którego piąty album...

 • Josh Groban z nową płytą. Wśród gości Kelly Clarkson i Chris Botti

  ...20 kwietnia ukaże się płyta "Stages", na której największe musicalowe przeboje śpiewa Josh Groban.

 • Zmarł Sir George Martin. Legendarny producent miał 90 lat

  Producent muzyczny George Martin, który nazywany był "piątym Beatlesem", zmarł 8 marca w wieku 90 lat.

 • George Michael nie żyje. Świat muzyki wspomina legendę

  W niedzielę (25 grudnia) zmarł producent i kompozytor, George Michael. Gwiazdy za pośrednictwem mediów społecznościowych wspominają artystę.

 • Paul McCartney: George Martin był dla mnie jak drugi ojciec

  Po śmierci producenta sir George'a Martina poruszający wpis o "piątym Beatlesie" opublikował Paul McCartney.