• Informacje na temat:

  josh hartnett zdjęcia

Artykuły na temat: josh hartnett zdjęcia
 • Superman Josh Hartnett?

  W Sieci pojawiła się kolejna informacja na temat następnego potencjalnego kandydata do roli Supermana w przygotowywanej przez Wolfganga Petersena opowieści "Batman vs. Superman". Po doniesieniach, iż w dzielnego bohatera wcieli się Jude Law, tym razem media donoszą, iż producenci rozważają obecnie kandydaturę Josha Hartnetta ( "Helikopter w ogniu" , "40 dni i 40 nocy" ).

 • Josh Hartnett boi się wojny

  Josh Hartnett, bohater thrillera "Czarna Dalia", będzie gwiazdą filmu "End Zone", nowej produkcji George'a Ratliffa, twórcy thrillera psychologicznego "Joshua".

 • Josh Hartnett będzie się mścił

  Josh Hartnett zagra główną rolę w filmie "Gunslinger" - historii o zemście osadzonej w niedalekiej przyszłości na śnieżnym pustkowiu post-apokaliptycznej Ameryki.

 • Josh Hartnett ratuje mistrza boksu

  Josh Hartnett ( "Apartament" , "Wydział zabójstw, Hollywood" ) i Samuel L. Jackson ( "Kill Bill" ) zagrają razem w dramacie "Resurrecting the Champ". Reżyserią zajmie się Rod Lurie ("Ukryta prawda"), a obraz wyprodukują Yari Film Group do spółki z Phoenix Pictures.

 • Josh Hartnett: 30 dni w ciemnościach

  Josh Hartnett, który kiedyś zagrał w filmie "40 dni i 40 nocy" prowadzi ostateczne rozmowy dotyczące jego udziału w obrazie "30 Days of Night". Tym razem nie będzie to jednak naiwna komedyjka, ale prawdziwy film grozy.

 • Josh Hartnett i Meg Ryan u Ridley'a Scotta

  Ridley Scott, twórca takich filmów jak "Obcy - ósmy pasażer Nostromo" czy "Łowca androidów", zamówił scenariusz... komedii romantycznej, w której główną rolę miałby zagrać Josh Hartnett, bohater jego ostatniej produkcji, dramatu wojennego "Helikopter w ogniu" . Tę niezwykłą informację ujawniła Cindy Pearlman, felietonistka magazynu Variety .

 • Josh Hartnett w Toruniu na EnergaCamerimage

  Josh Hartnett, aktor znany z takich kinowych hitów, jak "Helikopter w ogniu" czy "Pearl Harbour" przyjechał na pokaz specjalny "Doliny Bogów" w reżyserii Lecha Majewskiego, w której zagrał główną rolę. Jak przyznał, miał okazję obejrzeć film pierwszy raz. Po projekcji spotkał się z mediami i fanami.

 • Norwescy Hartnett i Weisz

  Josh Hartnett ( "Helikopter w ogniu" , "Wydział Zabójstw, Hollywood" ) i Rachel Weisz ( "Mumia powraca" , "Był sobie chłopiec" ) negocjują przyjęcie głównych ról w filmie "Mozart and the Whale". Będzie to opowieść o zakochanej parze ludzi cierpiących na poważną chorobę. Za kamerą stanie Norweg Petter Naess, reżyser nominowanego do Oscara komediodramatu "Elling" .

 • Ford & Hartnett w dramacie policyjnym

  Harrison Ford ( "Co kryje prawda?" ) i Josh Hartnett ( "Pearl Harbor" ) prowadzą zaawansowane rozmowy ze studiem Revolution na temat udziału w przygotowywanym właśnie dramacie policyjnym. Reżyserem filmu ma być Ron Shelton ( "Kumpel do bicia" ).

 • Josh Hartnett: Co to za melodia?

  Josh Hartnett, znany z ról w filmach "Pearl Harbor", "Helikopter w ogniu" i "Czarna Dalia", spotkał się w środę z fanami w Krakowie. Amerykański aktor jest gościem specjalnym 6. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera.