• Informacje na temat:

  josha najlepsze

Artykuły na temat: josha najlepsze
 • Josh Groban w Tauron Arenie Kraków. "Już za tobą tęsknimy"

  Kilkanaście tysięcy widzów uczestniczyło w pierwszym polskim koncercie Josha Grobana. Łączący pop i operę wokalista we wtorek 18 grudnia zaśpiewał w Tauron Arenie Kraków, a wcześniej spróbował m.in. żurku i trzech rodzajów pierogów.

 • Josh Hartnett z Kryptona?

  Jak już informowaliśmy , Josh Hartnett był jednym z poważniejszych kandydatów do wcielenia się w słynnego komiksowego bohatera, Supermana, w filmie przygotowywanym przez Wolfganga Petersena, "Batman vs. Superman". Jednak po wycofaniu się reżysera z projektu prace nad nim wstrzymano.

 • Josh Groban nie traci uroku. Znów najlepszy

  Najnowszy album amerykańskiego wokalisty - "All That Echoes" - zadebiutował na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt globu. Szósta płyta Josha Grobana znalazła 156 tys. nabywców w pierwszym tygodniu sprzedaży, wyprzedzając wokalistę country Tima McGrawa z albumem "Two Lanes Of Freedom" (112 tys.) oraz innego tenora, Andreę Bocellego z longplayem "Passione" (99 tys.). Album "All...

 • Josh Groban przed koncertem w Tauron Arenie Kraków: Wielka fala wsparcia i miłości od Polaków

  ...na powieści "Wojna i pokój" zebrał świetne recenzje i otrzymał 12 nominacji do 2017 Tony Awards, w tym dla Josha Grobana jako najlepszego aktora głównej roli.

 • Josh Hartnett wraca na ekran

  ...siebie na ekranie. Wówczas włączają się setki myśli w stylu, czy reżyser wybrał na pewno najlepsze ujęcie, czy aby na planie, nie chciałem tego zagrać inaczej...". "Mój ojciec jest muzykiem i słucha...

 • Fani czekali na to latami. Josh Groban po raz pierwszy w Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi?

  ...i otrzymał 12 nominacji do 2017 Tony Awards, w tym dla Josha Grobana jako najlepszego aktora głównej roli. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 14 września o godz. 10.00.

 • Najlepsze romantyczne sceny

  ...zajęła scena na plaży z udziałem Reese Witherspoon i Josha Lucasa, pochodząca z filmu "Dziewczyna z Alabamy" .

 • Filmowe podsumowanie roku: Najlepsze występy aktorskie 2018

  2018 rok obfitował w wybitne kreacje aktorskie. Było ich tak dużo, że podczas komponowania naszej listy musieliśmy zgodzić się na pewne ograniczenia. Dlatego też brakuje na niej ról z poprzedniego sezonu oscarowego - bo wszyscy już wiedzą, że Frances McDormand w "Trzech billboardach", Margot Robbie w "Jestem najlepsza" czy James Franco w "The Disaster Artist" byli świetni. Kończąc wstęp: oto nasza subiektywna lista najlepszych kreacji aktorskich 2018 roku.

 • Najlepsze płyty 2016 roku - świat

  Poniżej znajdziecie zestawienie najlepiej ocenionych przez recenzentów Interii płyt ze świata z 2016 r.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

Zdjęcia na temat: josha najlepsze
Wideo na temat: josha najlepsze