• Informacje na temat:

  józefowicz z córką kaliną

Artykuły na temat: józefowicz z córką kaliną
 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w #Hot16Challenge2: Mocne słowa o Jarosławie Kaczyńskim i Wojciechu Mannie

  ..."Człowiek z Żoliborza zarządzał naszym strachem" - rapuje Janusz Józefowicz razem ze swoją żoną Nataszą Urbańską w ramach akcji #HotChallenge2. Kogo nominowała gwiazdorska para?

 • Pierwsze wrażenie? "Co za buc!"

  Natasza Urbańska opowiada, że Janusz Józefowicz nie zrobił na niej dobrego pierwszego wrażenia. Ba, aktualna żona Józefowicza z całego serca znienawidziła wtedy szefa teatru Studio Buffo.

 • Urbańska: Kariera czy rodzina?

  ...z córką, roczną Kaliną. Dziewczynką na pewno dobrze zajmie się jej ojciec, Janusz Józefowicz, ale Urbańska, która dotychczas nie rozstawała się z dzieckiem na dłużej, będzie za nią tęsknić. Tym bardziej że pobyt za oceanem może potrwać nawet pół roku... Jednak teraz, póki jeszcze gwiazda jest w domu, stara się każdą chwilę spędzać z córką. Bawi się z małą, zabiera ją na długie spacery, żeby...

 • Chętniej chwali, niż krytykuje

  ...- było zrealizowanie musicalu, który opowiadałby o jego pokoleniu. Tak narodził się pomysł na słynne "Metro". Na castingi zgłaszały się tłumy młodych ludzi. Józefowicz wybierał najzdolniejszych(...)", Józefowicz wysłał na adres redakcji... pięćdziesiąt befsztyków. Od początku bali się plotek W 1991 roku na casting do "Metra" przyszła również młodziutka Natasza Urbańska. Miała tylko towarzyszyć...

Zdjęcia na temat: józefowicz z córką kaliną
Wideo na temat: józefowicz z córką kaliną
 • Tak wygląda syn Janusza Józefowicza

  Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pobrali się 10 lat temu. Mają 10-letnią córkę Kalinę. Choreograf ma też dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Córka jest reżyserem filmów dokumentalnych, syn(...) sygnały. Generalnie skupia się zawsze na tym, co jest do poprawienia. Prywatnie potrafi być jednak bardzo wyrozumiały i nadzwyczajnie ciepły – opowiada Jakub Józefowicz. (Uwaga TVN/x-news)