• Informacje na temat:

  jubileusz olbrychski

Artykuły na temat: jubileusz olbrychski
 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji w grudniu odbędzie się jubileusz aktora podziwianego od lat za niezapomniane role teatralne i filmowe.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  ..."Nie roniąc z życia wszystkich jego przyjemności, udało mi się przejść po tej trudnej linie i nie połamać sobie kości. Upadki bywały oczywiście, ale trzeba umieć upadać i się podnosić" - mówi Daniel Olbrychski, który świętuje swój jubileusz.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • Warsztaty Olbrychskiego: Wygraj zaproszenia!

  Z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Daniela Olbrychskiego w dniach 21-23 listopada w Teatrze 6.Piętro w Warszawie odbędzie się trzydniowy cykl "Warsztaty Olbrychskiego". Dla czytelników INTERIA.pl mamy 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

 • Jubileusz Janusza Morgensterna

  ...napisał Tadeusz Konwicki. W filmie wystąpili Daniel Olbrychski, Barbara Kwiatkowska, Kalina Jędrusik i Zbigniew Cybulski. Bohater "Jowity" to młody, bardzo zdolny i popularny lekkoatleta, Marek Arens...

 • Daniel Olbrychski), przyjeżdża po 15 latach nieobecności do wiejskiego dworku w Wilku, w którym w towarzystwie kilku panien spędził młode lata. Dowiaduje się o zmianach, jakie czasie jego...

 • Jubileusz Beaty Tyszkiewicz

  ...w warszawskim Teatrze Ateneum (1964). "Jestem zbyt leniwa, teatr zmusza do straszliwej pracy. Pomyśleć, że Daniel Olbrychski zagrał Hamleta 450 razy... Na samą myśl o tym chce mi się zemdleć" - mówiła Tyszkiewicz...

 • Olbrychski z nagrodą na Plus Camerimage

  W trakcie XX edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage Daniel Olbrychski zostanie uhonorowany Nagrodą dla Aktora za Szczególny Wkład w Sztukę Filmową - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Stan wojenny zepsuł mu jubileusz

  Daniel Olbrychski w grudniu na deskach Teatru 6.piętro obchodzić będzie 50-lecie pracy artystycznej. To szczególny moment dla aktora, tym bardziej, że jego wcześniejszy jubileusz został przerwany przez... stan wojenny.

 • Nie dajmy się podzielić! 90. urodziny Andrzeja Wajdy

  ...​Grono najbliższych współpracowników oraz przyjaciół spotkało się, aby uczcić jubileusz 90. urodzin Andrzeja Wajdy, reżysera światowego formatu, prezesa honorowego i zasłużonego członka SFP. - Jeżeli będziemy razem, nasze filmy będę na miarę naszych talentów, na miarę naszych możliwości i o takiej tematyce, którą my uznamy za ważną i nie będziemy musieli wzywać naszych kolegów z Hollywood, żeby...

Zdjęcia na temat: jubileusz olbrychski