• Informacje na temat:

  jubileuszowy koncert

Artykuły na temat: jubileuszowy koncert
 • Koncert Jubileuszowy "Jaka to melodia?"

  ...", "Skyfall", "Chodź, pomaluj mój świat", "Ściernisko" i "Dwudziestolatki". Zatańczy także zespół Agustina Egurroli oraz Anna Głogowska. Transmisja koncertu  22 października o godz. 17.30 w Jedynce.

 • 10-lecie Doliny Charlotty. Znamy szczegóły jubileuszowego koncertu

  ...8 czerwca w Dolinie Charlotty odbędzie się specjalny koncert pod hasłem "Strzał w dziesiątkę".

 • IRA: Jubileuszowy koncert

  W tym roku mija 15 lat od powstania zespołu IRA. Z tej okazji 25 września w radomskim amfiteatrze odbędzie się wielki jubileuszowy koncert, podczas którego grupa wykona piosenki z wszystkich dotychczasowych płyt, a także kilka całkiem nowych kompozycji z albumu, który ukaże się w lutym 2004 roku.

 • Jubileuszowy koncert Misfits

  Legendzie amerykańskiego horror punka, grupie Misfits, dokładnie 18 kwietnia stuknie ćwierć wieku aktywności scenicznej. Tego dnia, z okazji urodzin zespołu, w Nowym Jorku w sali Roseland Ballroom, odbędzie się szczególny koncert, w którym udział weźmie zespół oraz zaproszeni goście.

 • Jubileuszowy koncert Tadeusza Nalepy

  Widowiskiem muzycznym "Rzeka Dzieciństwa" uczczono w sobotę, 22 listopada, w Rzeszowie - rodzinnym mieście Tadeusza Nalepy - 60 rocznicę urodzin i 40-lecie pracy twórczej wybitnego polskiego muzyka. Był to jedyny jubileuszowy koncert ojca polskiego bluesa i zgromadził ok. 4 tys. słuchaczy. Przed występem Nalepa stwierdził, że tylko on potrafi w Polsce stworzyć dobrego bluesa.

 • Anathema powraca do Polski na jubileuszowy koncert

  ...9 kwietnia w Łodzi odbędzie się specjalny koncert brytyjskiej Anathemy. Gośćmi specjalnymi będą byli muzycy formacji: Duncan Patterson i Darren White.

 • Festiwal w Opolu 2015: Jubileuszowy koncert Polskiego Radia

  Z okazji jubileuszu 90-lecia Polskiego Radia, w niedzielę 14 czerwca o godz. 20.25 na opolskiej scenie, odbędzie się wyjątkowy koncert - "Muzyczna Biografia - 90 lat Polskiego Radia". Podczas urodzinowej gali wystąpią największe gwiazdy polskiej piosenki, a wybitni artyści otrzymają najważniejsze nagrody Polskiego Radia.

 • Quo Vadis: Jubileuszowy koncert za 15 groszy

  Kilka miesięcy temu Tomek Skaya, basista i wokalista szczecińskiego zespołu Quo Vadis, w rozmowie z INTERIA.PL mówił o kilku pomysłach na uczczenie jubileuszu 15-lecia działalności formacji. Już wiadomo, że jednym z punktów obchodów urodzin będzie wyjątkowy koncert.

 • Jubileuszowa trasa KSU

  Zespół KSU obchodzi swoje srebrne urodziny, czyli jubileusz 25-lecia istnienia. Z tej okazji organizowana jest ogólnopolska trasa koncertowa, w planach jest także tournee zagraniczne. 20 marca w warszawskiej "Stodole" odbędzie się specjalny koncert jubileuszowy.

 • Britney Spears nie wystąpi na jubileuszowym koncercie Michaela Jacksona

  Wszystko wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym ustaleniom widzowie, którzy pojawią się w piątek, 7 września, na pierwszym z dwóch jubileuszowych koncertów, zorganizowanych z okazji 30-lecia działalności artystycznej Michaela Jacksona, nie zobaczą Britney Spears. W ostatniej chwili jej występ odowłano z powodu konfliktu spowodowanego konkurencja na rynku telewizyjnym.

Zdjęcia na temat: jubileuszowy koncert
Wideo na temat: jubileuszowy koncert
 • Jacek Kurski zaliczył wpadkę w wywiadzie

  artystycznych sukcesów festiwalu Kurski wymienił jubileuszowy koncert Maryli Rodowicz, który - jego zdaniem - przejdzie do historii na równi z... koncertem "Pamiętajcie o ogrodach", zorganizowanym w 1997 roku niedługo po śmierci Agnieszki Osieckiej. Prezesowi pomyliły się jednak koncerty. "Pamiętajmy o ogrodach" odbył się w 1998 roku z okazji 35-lecia Festiwalu opolskiego i tytułem nawiązywał do do