• Informacje na temat:

  jude law sienna

Artykuły na temat: jude law sienna
 • Sienna Miller: Reaktywacja

  Minęło już ładnych kilka lat od czasu, kiedy Siennę Miller okrzyknięto naczelną "dziewczyną, która ma w sobie to coś" w Hollywood. Młoda, obiecująca aktorka regularnie gościła wówczas na łamach tabloidów także z powodu swojego burzliwego związku z Jude'em Law.

 • ​Jude Law będzie ojcem po raz szósty!

  Jude Law po raz szósty zostanie ojcem. Żona aktora Phillipa Coan spodziewa się dziecka. Hollywoodzki gwiazdor i jego o 13 lat młodsza ukochana pobrali się w zeszłym roku.

 • Sienna Miller w "Casanovie"

  Sienna Miller - brytyjska piękność i dziewczyna Jude'a Law ( "Wzgórze nadziei" ) - ma wystąpić u boku Heatha Ledgera ( "Ned Kelly" ) w filmie "Casanova". Zdjęcia do obrazu mają rozpocząć się w Wenecji na początku przyszłego miesiąca. Sienna musi się więc liczyć z tym, że przez kilka miesięcy nie będzie w stanie widywać się ze swoim ukochanym tak często, jak by chciała.

 • Sercowe sekrety Jude'a Lawa

  Jude Law coraz częściej widywany jest z 30-letnią aktorką, Ruth Wilson gwiazdą "Jeźdźca znikąd" (w kinach od 19 lipca) - najnowszego filmu twórców "Piratów z Karaibów".

 • Omar Epps w nowym "Alfiem"

  Omar Epps ( "Dracula 2000" , "Brother" ) dołączy do obsady remake'u filmu "Alfie" (1966), w którym wystąpił Michael Caine. Nowy obraz będzie opowieścią o niepoprawnym podrywaczu, który zostaje zmuszony do zmiany poglądów na temat miłości. Główną rolę w projekcie objął Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ).

 • Wielkie gwiazdy i "Alfie"

  Zdobywczynie Oscarów Susan Sarandon ( "Siostrzyczki" ) oraz Marisa Tomei ( "Dwóch gniewnych ludzi" ) mają dołączyć do obsady romantycznej komedii "Alfie". Aktorki negocjują zagranie dwóch przyjaciółek z licznego grona ukochanych głównego bohatera, niepoprawnego kobieciarza, w którego wcieli się Jude Law ( "Droga do zatracenia" ). Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu.

 • Nia Long zagra z Ice Cube

  ...i Matt Alvarez wyprodukują "Are We There Yet?" w swojej firmie CubeVision dla wytwórni Revolution Studios. Nia Long kończy właśnie zdjęcia do komedii romantycznej "Alfie", w której występują także Jude Law, Omar Epps, Sienna Miller, Susan Sarandon i Marisa Tomei.

 • Najbardziej tandetne pary roku

  Flav i Brigitte Nielsen 5. Jude Law i Sienna Miller 6. Tommy Lee i Pamela Anderson 7. Ice-T i Coco 8. Mischa Barton i Cisco Adler 9. Paris Hilton i Paris Latsis / Stavros Niarchos III 10. Star Jones...

 • Hugh Grant w Parlamencie Europejskim

  ...upublicznieniu afery gazeta przestała się ukazywać. Wśród podsłuchiwanych osób byli m.in. aktorzy Hugh Grant, Sienna Miller, Jude Law, eks-Beatles Paul McCartney, były premier John Prescott, bliscy...

Zdjęcia na temat: jude law sienna
 • Najgłośniejsze rozstania 2011