• Informacje na temat:

  judyta

Artykuły na temat: judyta
 • Zlekceważona Judyta?

  Jak informuje "Super Express", Katarzyna Grochola, autorka powieści "Nigdy w życiu", na podstawie której powstaje film kinowy, została zlekceważona przez producentów obrazu. Wciąż próbuje wpłynąć na jego scenariusz - uważa, że skrypt całkiem zmienił sens powieści. Podobno ostateczną wersję scenariusza zobaczyła dopiero na tydzień przez rozpoczęciem zdjęć.

 • ...nie powstała, są już plany jej ekranizacji. "Mam nadzieję, że kolejna powieść o Judycie ukaże się w przyszłym roku. Judyta powoli dojrzewa, już jest kobietą czterdziestoletnią, w dalszym ciągu...

 • Jungowska wraca jako Judyta

  Na przełomie sierpnia i września rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji serial u "Ja wam pokażę!". W głównej roli ponownie zobaczymy Edytę Jungowską, na reżyserskim fotelu zasiądzie Konrad Niewolski ("Symetria", 'Palimpsest").

 • Dlaczego Wolszczak zagra Judytę?

  Cezary Harasimowicz ( "Bandyta" ), partner życiowy aktorki Grażyny Wolszczak ( "Wiedźmin" ) i współautor scenariusza ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę", oświadczył, że nie miał wpływu na obsadę filmu. W mediach pojawiły się głosy, że to dzięki pomocy Harasimowicza, Wolszczak otrzymała rolę Judyty, bohaterki książek Grocholi.

 • Grażyna Wolszczak świętuje 60. urodziny

  ...główną rolę w karierze. "Ja wam pokażę" było nieoficjalnym sequelem "Nigdy w życiu" (2004), bardzo popularnej adaptacji książki Katarzyny Grocholi. Jej bohaterka, Judyta, musiała odwołać planowany ślub...

 • Grażyna Wolszczak: Stołówkowa wigilia

  ..., wigilia będzie raczej stołówkowa, ale w gronie przyjaciół i części rodziny. Na pewno więc nie zabraknie tego tak ważnego świątecznego ciepła! - powiedziała filmowa Judyta. Aktorka przyznała jednak, że...

 • Grażyna Wolszczak: Normalna kobieta

  Grażyna Wolszczak ( "Wiedźmin" , "Na Wspólnej") w nowej polskiej komedii romantycznej "Ja wam pokażę!" wciela się w Judytę, bohaterkę popularnych książek Katarzyny Grocholi. W rozmowie z INTERIA.PL aktorka wyznała, że Judyta w jej wykonaniu to normalna kobieta, a praca na planie, choć wyczerpująca, była bardzo emocjonująca.

 • Co pokaże nam Katarzyna Grochola?

  Katarzyna Grochola, autorka bestsellerowej serii książek o perypetiach bohaterki o imieniu Judyta, czuwała cały czas na planie filmowym podczas kręcenia ekranizacji swej powieści "Ja wam pokażę!" . W rozmowie z INTERIA.PL pisarka wyznała, że obecność podczas prac nad filmem stała się dla niej "narkotyczna", a z reżyserem, który "świetnie rozumie duszę kobiety", miała znakomity kontakt.

 • Grochola nie wstydzi się miłości

  Katarzyna Grochola, która debiutuje w kinie scenariuszem opartego na swojej książce filmu "Ja wam pokażę!" , przyznaje, że jest jedną z niewielu pisarek w Polsce, która się nie wstydzi miłości. Taką sama postawę wobec życia prezentuje tez jej bohaterka - Judyta, w którą w filmie w reżyserii Denisa Delicia wcieli się Grażyna Wolszczak. Premierę obrazu zaplanowano na 10 lutego.

 • Grochola: Sama zrobię film

  Katarzyna Grochola, autorka książki na podstawie której powstał scenariusz filmu "Nigdy w życiu!" , postanowiła sama zająć się produkcją. Niebawem rozpoczną się przygotowania do ekranizacji trzeciej części serii o Judycie, zatytułowanej "Ja wam pokażę!".

Zdjęcia na temat: judyta
Wideo na temat: judyta
 • "Barwy szczęścia": Zwierzenia ciążowe

  Judyta domyśla się w końcu, że jej córka jest w ciąży, a Agnieszka wreszcie nie zaprzecza. Emocje biorą górę i Walczak korzysta z okazji, że w końcu może się przed kimś otworzyć.

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odcinka 1485.

  klatce Chowańskiego, który pomaga jej wnieść kilka rzeczy do nowego mieszkania. Marta na ich widok nie kryje oburzenia. Judyta jest zaskoczona czułością, z jaką napotkana Basia traktuje jej wnuczkę

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odcinka 1487.

  Judyta odkrywa w końcu, że Basia jest babcią małej Kai i robi Agnieszce wyrzuty, że córka ją oszukała. Małgorzata wyznaje Natalii, że wybiera się z Modestem na luksusowe wakacje. Kilka godzin później siostry Zwoleńskie opowiadają Jerzemu o problemie z oszustem matrymonialnym. W końcu Marczak odwiedza Małgorzatę w jej gabinecie, gdzie zastaje Zwoleńską zalaną łzami. Marek informuje Pyrków, że

Dyskusje na temat: judyta