• Informacje na temat:

  jula nie zatrzymasz mnie

Artykuły na temat: jula nie zatrzymasz mnie
 • Jula powraca: "Milion słów" z "Góralem" z "Top Model"

  Jula popularność zdobyła za sprawą utworów publikowanym w internecie. W sierpniu 2012 roku oficjalnie zadebiutowała płytą "Na krawędzi", która pokryła się złotem. Album przyniósł przeboje "Za każdym razem", "Nie zatrzymasz mnie" i "Kiedyś odnajdziemy siebie". Jeszcze przed premierą debiutu ogłoszono, że Jula będzie jedną z gwiazd trzeciej edycji telewizyjnej "Bitwy na głosy". W czerwcu 2014

 • Jula z najchętniej oglądanym klipem

  Wystarczyło kilka dni, by teledysk "Nie zatrzymasz mnie" Juli zameldował się na 1. miejscu zestawienia najpopularniejszych klipów na stronach INTERIA.PL.

 • Jula w "Bitwie na głosy"

  Znana z przebojów "Za każdym razem" i "Nie zatrzymasz mnie" Jula to kolejna wokalistka, która wystąpi w "Bitwie na głosy". 21-letnia debiutantka poprowadzi drużynę z Łomży.

 • Jula w "Bitwie na głosy"

  Znana z przebojów "Za każdym razem" i "Nie zatrzymasz mnie" Jula to kolejna wokalistka, która wystąpi w "Bitwie na głosy". 21-letnia debiutantka poprowadzi drużynę z Łomży.

 • Beztroska Jula (piosenka "Przed siebie")

  Nową piosenką "Przed siebie" przygotowaną specjalnie na Young Stars Festival przypomina się Jula. 23-letnia wokalistka zdradziła też, że w czerwcu pojawi się jej druga płyta.

 • Jula: Czuję się spełniona

  ...przeboje "Za każdym razem", "Nie zatrzymasz mnie" i "Kiedyś odnajdziemy siebie". Jeszcze przed premierą debiutu ogłoszono, że Jula będzie jedną z gwiazd trzeciej edycji "Bitwy na głosy". Singel "Ślad(...) nie żałuje. "Moje błędy też mnie do czegoś doprowadziły" - zaznacza Jula. Zobacz teledysk "Ślad": Sprawdź tekst piosenki "Ślad" w serwisie Teksciory.pl! "Nie mogę tego rozgryźć" - czytaj nasz...

 • Jula i niedobry facet. Skąd my to znamy?

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Juli - "Kiedyś odnajdziemy siebie". Przypomnijmy, że dwa poprzednie klipy wokalistki - "Za każdym razem" i "Nie zatrzymasz mnie" - cieszyły się ogromną, liczoną w milionach odtworzeń popularnością.

 • "Nie mogę tego rozgryźć"

  Filigranowa dziewczyna z Łomży była przerażona, kiedy pierwszy raz miała wystąpić na dużym koncercie. Dziś 21-letnia Jula z tremą jest za pan brat, jej klipy notują miliony odtworzeń, półka ugina się pod nagrodami, a na Facebooku ma ćwierć miliona fanów.

 • Opole 2013: Znamy nominacje do SuperJedynek

  Ewelina Lisowska, Kamil Bednarek, Rafał Brzozowski, Artur Andrus, Maria Peszek i Jula to niektórzy z wykonawców, którzy zostali nominowani do plebiscytu SuperJedynki na festiwalu w Opolu.

 • Eldorado

  ...ich pierwszy teledysk! Jula i "Nie zatrzymasz mnie" - 1,7 mln w ciągu miesiąca. To jej teledysk numer dwa. Ale weterani, zwłaszcza weterani hip hopu, również trzymają się mocno. Dla O.S.T.R. kilka(...) hitowy teledysk Juli: "Nie zatrzymasz mnie" - czytaj tekst piosenki na Teksciory.pl! Inny kluczowy czynnik to mniejsza podaż. Wspomniałem o jakości tych teledysków i ich budżecie. Ile klipów na...