• Informacje na temat:

  julia

Artykuły na temat: julia
 • Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"

  Polsat potwierdził, że w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami pojawi się Julia Wieniawa. Według "Super Expressu" aktorka za każdy odcinek "TzG" otrzyma 30 tys. złotych.

 • ​Julia Wieniawa: Nowy singiel, nowa rola

  W lipcu 2017 roku Julia Wieniawa dołączyła do wydawnictwa Kayax, by kontynuować swoją karierę muzyczną rozpoczętą wydanym przez My Music singlem "Co mi jest". Kolejnym utworem w repertuarze Wieniawy(...) oraz wydania singla "Nie muszę". Wydana dziś piosenka "SMRC" to niespodzianka dla fanów Julii Wieniawy, którzy wciąż czekają na jej pierwszy album. Julia Wieniawa zajęta jest obecnie nie tylko...

 • Julia Wieniawa topless! "Ubrana w litery"

  To zdjęcie z pewnością sprawiło, iż serca internautów zabiły mocniej. Julia Wieniawa opublikowała w sieci gorącą, wakacyjną fotografię, na której pojawiła się bez stanika! "Ubrana tylko w litery" - przyznała sama gwiazda, zasłaniając swoje wdzięki książką.

 • "Small World': Julia Wieniawa w bieliźnie

  Patryk Vega zaprezentował na Instagramie ujęcie Julii Wieniawy w bieliźnie z planu swego nowego filmu "Small World". W ten sposób reżyser reklamuje zapowiedź zwiastuna produkcji, podejmującej tematykę handlu dziećmi.

 • Julia Wieniawa: Serce mi pęka

  ..."Serce mi pęka na myśl o tym, co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji Polsat o przesunięciu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze" - tak Julia Wieniawa skomentowała na Instagramie fakt zawieszenia produkcji "Tańca z Gwiazdami".

 • Julia Wieniawa: Jak wychowywać dzieci

  Julia Wieniawa radzi rodzicom, jak powinni wychowywać nastoletnie dzieci. Młoda aktorka oparła te porady na własnych doświadczeniach z okresu, kiedy sama była nastolatką i słuchała zakazów i nakazów swoich rodziców. Przyznała, że rodzice dawali jej dużo wolności, a ona starała się nie zawieść ich zaufania. Ale czasem zdarzało się, że nie chciała słuchać ich próśb. "Jak zakazywali, to kręciłam...

 • Julia Wieniawa w nowej odsłonie: Zobacz teledysk "SMRC"

  Aktorka i wokalistka Julia Wieniawa od dłuższego czasu pracuje nad debiutanckim albumem. W listopadzie 2018 r. wypuściła singel "Nie muszę" (właśnie pokrył się podwójną platyną), który zapowiadał(...) Julia Wieniawa. Autorką tekstu jest Mery Spolsky . Sprawdź tekst utworu "Nie muszę" w serwisie Teksciory.pl Julia Wieniawa dała się poznać jako młoda aktorka obecna w popularnych produkcjach...

 • Julia Wieniawa ćwiczy jogę w skąpym bikini

  Julia Wieniawa pokochała jogę. Podczas kwarantanny ma sporo czasu na ćwiczenia. Ponieważ pogoda dopisuje, gwiazda serialu "Zawsze warto" postanowiła zrobić trening na świeżym powietrzu. Połączyła go z opalaniem.

 • Julia Wróblewska: W show-biznesie trudno o przyjaźń

  Film "Tylko mnie kochaj", w którym zagrała w duecie z Maciejem Zakościelnym otworzył jej drzwi do aktorskiej kariery. Julia Wróblewska miała wtedy osiem lat. Dorastała na planie zdjęciowym, a kolejne wyzwania aktorskie są dla niej chlebem powszednim.

 • Julia Wieniawa: "Nawet w worku wygląda jak milion dolarów"

  Przez stopniowe łagodzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, można zauważyć na ulicy coraz więcej przechadzających się osób. Również Julia Wieniawa postanowiła opuścić swoje przytulne mieszkanie, by udać się do swojego sąsiada. Okazało się, że jest nim Marcin Tyszka. Spotkanie nie obyło się bez zdjęć w niesamowitych wnętrzach fotografa.

Zdjęcia na temat: julia
 • Julia Kamińska
 • Julia Kamińska
 • Julia Kamińska
Wideo na temat: julia
 • "Demakijaż": Julia Wieniawa

  Gościem programu "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza była Julia Wieniawa. Ma dopiero 19 lat, a na swoim koncie już wiele sukcesów. Żyje intensywnie, ale mądrze. Jedno życie to dla niej za mało, dlatego już w wieku 6 lat zdecydowała, że w przyszłości chce zostać aktorką.

 • "Panna Julia"

  Dramat kostiumowy na podstawie słynnej sztuki Augusta Strindberga, wyreżyserowany przez Liv Ullman. Noc Świętojańska 1880 roku, wiejska posiadłość w Irlandii. Arystokratka Julia (Jessica Chastain) zaczyna niewinny flirt z kamerdynerem Johnem (Colin Farrell). Błaha miłostka przeradza się jednak w coś więcej – w niebezpieczną grę pożądania i namiętności. Bohaterowie manipulują swoimi uczuciami, na

 • Julia Wróblewska: Potrzebowałam pomocy

  Julia Wróblewska nie wstydzi się tego, że z powodu problemów, z którymi się zmaga, zdecydowała się na psychoterapię. Aktorka podkreśla, że spotkania ze specjalistą pomagają spojrzeć na życie z innej perspektywy, uczą skutecznej walki ze stresem i radzenia sobie z presją.

Dyskusje na temat: julia