• Informacje na temat:

  julia chmielnik pracuje

Artykuły na temat: julia chmielnik pracuje
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kim jest Julia Chmielnik?

  Z wykształcenia jest dyrygentem, jednak od lat zajmuje się treningiem wokalnym. Swoimi umiejętnościami Julia Chmielnik dzieli się z uczestnikami nowego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", których trenuje przed każdym nowym odcinkiem.

 • Jacek Chmielnik: "Bez przesady z tym aktorstwem"

  Mija 10 lat od tragicznej śmierci Jacka Chmielnika, którego widzowie z pewnością pamiętają z filmów "Vabank", "Kingsajz" czy serialu "Nad Niemnem". "Nie jestem urodzonym aktorem. Jestem facetem" - mówił o sobie.

 • Jacek Chmielnik: Nie jestem urodzonym aktorem

  Kilka dni temu obchodziłby 65. urodziny... Niestety, Jacek Chmielnik, którego widzowie z pewnością pamiętają z filmów "Vabank", "Kingsajz" i serialu "Nad Niemnem", zmarł tragicznie w 2007 roku.

 • "Czas na muzykę". Ćwiczenie skali głosu

  Julia Chmielnik prezentuje proste ćwiczenie na rozwijanie skali głosu oraz "domowe" sposoby na sprawdzenie prawidłowego funkcjonowania strun głosowych i przepony.

 • Paulina Młynarska i Chicas de San Escobar o Misiewiczu ("Cza-cza Misio")

  Chicas de San Escobar to wspólny projekt Pauliny Młynarskiej oraz Julii Chmielnik . Inspiracją do stworzenia zespołu była wpadka ministra spraw zagranicznych, Witolda Waszczykowskiego , który stwierdził, że na 71. Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ rozmawiał z przedstawicielami nieistniejącego państwa San Escobar. Młynarska i Chmielnik niedługo później założyły grupę oraz zaprezentowały...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  .... Gratuluję ci tego wszystkiego. - Nie ma takiej rzeczy, której nie byłby w stanie osiągnąć - mówiła trenerka wokalna Julia Chmielnik. O kim mowa? Oczywiście o ostatnim finaliście programu - Marcinie(...) - dodał DJ Adamus. Joanna Liszowska wybrała Christinę Aguilerę i przejmujący przebój "Hurt". - Cudownie się pracuje z takimi energetycznymi ludźmi - podsumowała wielotygodniową pracę z aktorką...