• Informacje na temat:

  julia kamińska i partner

Artykuły na temat: julia kamińska i partner
 • Julia Kamińska: Muszę się kimś opiekować

  Zawodowo przede wszystkim jestem aktorką. Niezawodową - żartuje Julia Kamińska. Gwiazda "BrzydUli" opowiada o tym, jakie budzi emocje wśród niektórych kolegów po fachu, dlaczego często pomaga innym i czemu sprawiła przykrość swojej babci.

 • Julia Kamińska: Pierwsza nagroda

  ...- Bardzo się cieszę. To jest moja pierwsza nagroda w ogóle - powiedziała Julia Kamińska, odtwórczyni głównej roli w serial u "BrzydUla" po otrzymaniu Telekamery "Tele Tygodnia" 2010 dla najlepszej "Aktorki".

 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  Julia Kamińska pokonała Katarzynę Glinkę w finale 11. edycji "Tańca z gwiazdami", zdobywając Kryształową Kulę. Po raz drugi z rzędu w show triumfował jej partner - Rafał Maserak.

 • Kamińska odda mercedesa

  Julia Kamińska, która kilka dni temu wygrała w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" Kryształową Kulę oraz mercedesa, powiedziała, że auto podaruje tacie, ponieważ nie posiada prawa jazdy.

 • Odpadnie Grochola, Kamińska wygra?

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" wystąpią trzy pary, z których jedna będzie musiała rozstać się z programem. Faworytki są dwie - Julia Kamińska i Katarzyna Glinka. Czy może im zagrozić Katarzyna Grochola? Bukmacherzy nie dają szans pisarce, jednak trudno przewidzieć jak zagłosują widzowie.

 • Julia Kamińska: Panna z mokrą głową

  Filmowe sceny w deszczu - jakże romantyczne i malownicze. Ale jakże niewdzięczne dla aktorów! Julia Kamińska musiała stawić czoła urwaniu chmury, wywołanemu przez deszczownicę, na planie komedii romantycznej "Narzeczony na niby".

 • Kamińska: Nie znam się na tańcu

  ..., lubimy się i bardzo się cieszę, że tańczę z nim" - powiedziała Julia Kamińska. W pierwszym odcinku para zaprezentuje walc angielski, taniec, w którym aktorka czuje się bardzo dobrze. "Bardzo dobrze(...) jakimś czasie" - wyjaśnia Kamińska. Mimo, że Julia poznała już podstawowe kroki wszystkich tańców, nie ma swojego faworyta, dlaczego? "Nie mam takiego tańca, który bardzo chciałabym zatańczyć, bo ja nie...

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • Znamy uczestników 11. edycji "Tańca..."

  ...7 marca w telewizji TVN rusza 11. edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Julia Kamińska, Artur Barciś, Katarzyna Glinka i Przemysław Saleta.

 • Co jej przyniesie 2013 rok?

  Julia Kamińska wierzy, że nadchodzący 2013 rok będzie dla niej jako aktorki bardzo szczęśliwy. Na premierę czekają aż 3 filmy z jej udziałem i serial, w którym zagrała obok swojego partnera z "BrzydUli" - Filipa Bobka, czyli Marka Dobrzańskiego.

Zdjęcia na temat: julia kamińska i partner
 • Wreszcie może odpocząć!
Wideo na temat: julia kamińska i partner
 • Kamińska otworzyła salon fryzjerski! Kończy z aktorstwem?

  Odtwórczyni postaci "BrzydUli" przeznaczyła zaoszczędzone pieniądze na otwarcie salonu fryzjerskiego w Warszawie. Julia Kamińska zdaje sobie sprawę z tego, że aktorstwo jest zawodem niepewnym. Doświadczyła już braku propozycji zawodowych. Obecnie pracuje w teatrze, ale uważa, że jej przyszłość w tej branży może w pewnym momencie stanąć pod znakiem zapytania. Zainspirowała się swoim partnerem

 • Julia Kamińska tańczy na rurze: Dosyć smętnie zwisam!

  Julia Kamińska (26 l.) wyznała, że ma nowe hobby. Niedawno dołączyła do grona wielbicielek tańca na rurze. Niestety, na razie nie może pochwalić się zbyt wielkimi osiągnięciami, ale wierzy, że(...) rurę, i to jest naprawdę bardzo ciekawe doświadczenie" – wyznaje aktorka. Ciekawe co na to jej 47-letni partner?

Dyskusje na temat: julia kamińska i partner