• Informacje na temat:

  julia kamińska rosnowska

Artykuły na temat: julia kamińska rosnowska
 • ​Julia i Janek połączą się w finale!

  W finałowym odcinku Janek (Krystian Wieczorek) uratuje Julii (Julia Rosnowska) życie, po czym wyzna jej miłość i oficjalnie zostaną parą. Hanna (Anna Tomaszewska) wycofa pozew o rozwód, a Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska) trafi za kratki. A jak potoczą się losy innych bohaterów "Julii"?

 • "Julia": Prapremiera już dziś!

  ...- Czasami chciałabym być podobna do serialowej Julii - mówi o swojej postaci Julia Rosnowska - odtwórczyni tytułowej roli w nowym serialu TVN, którego pilot wyświetlony zostanie w piątek, 23 grudnia, po ostatnim odcinku "Prosto w serce".

 • Anioł vs. Diablica

  O ile Julia Chmielewska (Julia Rosnowska) jest dziewczyną miłą i dobrą do szpiku kości, o tyle jej największa rywalka Monika Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska) to femme fatale, gotowa zrobić absolutnie wszystko, by osiągnąć swój cel. Która z nich wygra pojedynek o Janka (Krystian Wieczorek)?

 • Dąży do ideału

  ...- Myślę, że widzowie pokochają ją od pierwszego wejrzenia, bo z pewnością Julia na to zasługuje. Cieszę się, że mogę ją grać - mówi młoda aktorka Julia Rosnowska.

 • Gdzie diabeł nie może, tam ją pośle

  Subtelna, ale też odważna i samodzielna. Jak sama przyznaje, z serialową bohaterką, Alicją, ma wiele wspólnego. – Bez trudu weszłam w jej emocje. Doskonale rozumiem jej problemy i sposób patrzenia na świat - mówi Alina Kamińska.

 • Kłopoty to jej specjalność!

  Julia, tytułowa bohaterka serialu, który startuje już 2 stycznia, ma niebywały talent do pakowania się w tarapaty. Ucieka sprzed ołtarza Darkowi (Bartosz Obuchowicz), by... zgodzić się na fikcyjne narzeczeństwo z Maćkiem (Michał Lewandowski), A to dopiero początek jej miłosnych perypetii...

 • Przeprowadzka do Krakowa

  Po "Magdzie M.", "BrzydUli" i "Majce" TVN stawia na kolejną dziewczynę. "Julia" to nowa serialowa propozycja, która od 2 stycznia wypełni lukę po "Prosto w serce".

 • "Julia": Uciekająca panna młoda!

  - Czasami chciałabym być podobna do serialowej Julii - mówi o swojej postaci Julia Rosnowska - odtwórczyni tytułowej roli w nowym serialu TVN, którego pilot wyświetlony zostanie w piątek, 23 grudnia, po ostatnim odcinku "Prosto w serce".

 • Widzowie ją pokochają!

  - Myślę, że widzowie pokochają ją od pierwszego wejrzenia, bo z pewnością Julia na to zasługuje. Cieszę się, że mogę ją grać - mówi młoda aktorka Julia Rosnowska.

 • "Hotel 52" znów przyjmuje gości

  Po rocznej przerwie "Hotel 52" ponownie otworzy swoje podwoje i będzie przyjmował gości. Przed nami: miłosne sentymenty, gorące romanse, personalne przepychanki, a nawet ciemne interesy!

Dyskusje na temat: julia kamińska rosnowska
 • Re: Okłamie męża i wyjedzie z kochankiem!

  ja uważam że rola małgosi nie powinna się w ten sposób skończyc tylko zastapic inną aktorką,dlatego zwracam sie z prośbą niech małgosia nie odchodzi tylko dajcie szanse jakiejs młodej aktorce np Julia kamińska czy Julia Rosnowska lub Marta Żmuda Trzebiatowska