• Informacje na temat:

  julia kamińska rozstała się

Artykuły na temat: julia kamińska rozstała się
 • Odpadnie Grochola, Kamińska wygra?

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" wystąpią trzy pary, z których jedna będzie musiała rozstać się z programem. Faworytki są dwie - Julia Kamińska i Katarzyna Glinka. Czy może im zagrozić Katarzyna Grochola? Bukmacherzy nie dają szans pisarce, jednak trudno przewidzieć jak zagłosują widzowie.

 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  Julia Kamińska pokonała Katarzynę Glinkę w finale 11. edycji "Tańca z gwiazdami", zdobywając Kryształową Kulę. Po raz drugi z rzędu w show triumfował jej partner - Rafał Maserak.

 • Trudne rozstanie z "BrzydUlą"

  Pracowali w zawrotnym tempie i nie mogli się doczekać końca. Jednak kiedy padł ostatni klaps, okazało się, że rozstanie z "BrzydUlą" jest trudniejsze, niż się spodziewali!

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.

 • Rafał Maserak: Nie jestem skonfliktowany z Anią Cieślak

  ...były wówczas Anna Mucha i Julia Kamińska, a taneczne show emitowane było na antenie TVN. Odkąd program pod nazwą "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" nadawany jest przez telewizję Polsat(...) jednak poważnej kontuzji lewej stopy i musiała zrezygnować z dalszego udziału w show telewizji Polsat. Oboje bardzo przeżyli rozstanie z programem. Wkrótce w niektórych mediach pojawiły się sugestie, że...

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  .... I znowu cztery dziesiątki! Na koniec odcinka zatańczyli Julia Kamińska i Rafał Maserak - zwycięzcy 11. edycji programu. W głosowaniu jurorów finałowe pary zdobyły taką samą liczbę punktów - trzy(...)- Dziękuję przede wszystkim widzom! To dla mnie największa nagroda. Cieszę się, że tak się wam spodobaliśmy i że na nas głosowaliście. Mam nadzieję, że podczas zawodów sportowych też tak będziecie mi...