• Informacje na temat:

  julia kamińska śpiewa

Artykuły na temat: julia kamińska śpiewa
 • "Wkręceni": Julia Kamińska po niemiecku!

  Znana z serialu "Brzydula" Julia Kamińska to kolejna gwiazda, którą zobaczymy w nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni".

 • Julia Kamińska i seks grupowy

  Julia Kamińska jako swingerka? Seks grupowy to główny temat nowej komedii "Swing" w reżyserii lidera kabaretu Limo Abelarda Gizy, w której gwiazda "Brzyduli" zagrała jedną z ról.

 • Shakira "Try Everything": Zobacz teledysk promujący "Zwierzogród"

  Ponad 3,1 mln odtworzeń w ciągu czterech dni od premiery zanotował teledysk "Try Everything" promujący najnowszą animację Disneya - "Zwierzogród". Piosenkę śpiewa Shakira.

 • Danuta Stenka złą czarownicą

  ...26 listopada na naszych ekranach pojawi się nowa, zabawna i szalona wersja w 3D jednej z najbardziej znanych baśni braci Grimm. Najnowsza produkcja Disneya nosi tytuł "Zaplątani", a opowiada o przygodach Roszpunki, dziewczyny o niesamowicie długich włosach (w polskiej wersji językowej: Julia Kamińska) i uroczego awanturnika Flynna (Maciej Stuhr).

 • "Brzydula" wychodzi z ukrycia

  ...partnera, Michała (Mikołaj Krawczyk), którego tak naprawdę nie przestała kochać. Kamińska lubi nowe wyzwania. Świetnie tańczy i śpiewa, o czym przekonają się widzowie warszawskiego Teatru Komedia. Na(...) - śmieje się Julia. Do tego aktorka miała pecha, bo sceny w skórzanym kombinezonie kręciła w ponad 30-stopniowym upale. - To było wyzwanie większe, niż sama jazda! - napisała na jednym z portali...

 • Paulina Przybysz i "Zwierzogród" ("Nie bój się chcieć")

  W najnowszym kinowym przeboju Disneya - "Zwierzogród" piosenkę w polskiej wersji zaśpiewała Paulina Przybysz. Oryginał wykonuje Shakira.

 • Vesna Leszczyńska debiutuje. Córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej ma 14 lat

  Groniec, Edyta Herbuś, Robert Janowski, Julia Kamińska, Iwona Kmiecik, Joanna Koroniewska, Joanna Kurowska, Olaf Lubaszenko, Katarzyna Łaska, Barbara Melzer, Michał Milowicz, Michał Piróg, Marzena(...)Vesna Leszczyńska (17 grudnia skończy 15 lat) ukończyła szkołę muzyczną na kierunku wiolonczela. Jako mała dziewczynka bardzo chciała zostać wokalistką rockową, teraz śpiewa piosenki m.in...

 • 14-letnia córka Roberta Leszczyńskiego na koncercie dla Fundacji im. Darii Trafankowskiej

  Podczas koncertu na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej zaśpiewała Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Rozmusa, na miejsce piąte. Zobacz jak "tańczy" Julia Kamińska: W serialu "Detektywi" Maciej Friedek pokazuje, że jest znakomitym śledczym. Jednak nigdy nie prowadził dochodzeń na parkiecie(...) szczęścia" czy jeden z najlepszych polskich aktorów, niezapomniany Tadzio Norek z "Miodowych lat" i Czerepach z "Rancza" ? Dla wielu główną faworytką 11. edycji "Tańca z gwiazdami" będzie Julia...

Zdjęcia na temat: julia kamińska śpiewa