• Informacje na temat:

  julia kamińska w bieliźnie

Artykuły na temat: julia kamińska w bieliźnie
 • Julia rozebrana, Julia ubrana

  Julka Kamińska mierzy się z bardziej ambitną formą aktorstwa. Po tytułowej roli w "Brzyduli" aktorka gra w spektaklu "Podwójna rezerwacja" w Teatrze Komedia u boku takich gwiazd jak Edyta Olszówka(...) nie potraktował i nie nauczył się swojej kwestii - opowiada Julia. Przyznaje także, że po raz pierwszy ma okazję grać w farsie, choć na deskach teatru już kiedyś grywała. "Tak naprawdę swoją przygodę...

 • BrzydUla zatańczy z Maserakiem?

  Krążą plotki , że Julia Kamińska (23 l.), czyli serial owa "BrzydUla", w XI edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczy z Rafałem Maserakiem.

 • "Singielka": Jak mieszka Singielka, czyli cztery kąty Elki

  ...mieszkanie dla jej mamy Sławy (Dorota Pomykała), siostry Natalii (Julia Kamińska) i ojczyma Olgierda (Jan Monczka). A żeby było jeszcze ciekawiej, nieopodal zlokalizowane są wnętrza apartamentowca przy ulicy(...) w samej bieliźnie! Wkrótce Elka Kowalik rzuci się w wir poszukiwań faceta i wielu panów zaprosi do swego gniazdka. Zapowiada się ciekawie!

 • "Singielka": Gwiazdy na konferencji prasowej nowego serialu TVN

  ...w bieliźnie. Nie umawia się z mężczyznami, bo nie spotyka takich, którzy byliby tego warci. Wszystko jednak zmienia jedna podsłuchana rozmowa. Bohaterka postanawia znaleźć faceta w 274 dni i pojawić się na weselu siostry (Julia Kamińska) już z miłością swojego życia. Czy jej się to powiedzie? Tego widzowie dowiedzą się włączając TVN od poniedziałku do piątku o godz. 17.25. "Daję tej postaci...

 • Julia Kamińska jest "do wzięcia"

  Julia Kamińska szturmem zdobyła serca widzów. I to - przynajmniej na początku - wcale nie urodą, bo przecież grała "BrzydUlę".

 • "BrzydUla" w samej bieliźnie

  Julia Kamińska, która popularność zyskała jako Ula Cieplak w "BrzydUli", idzie za ciosem. Właśnie przyjęła rolę w sztuce pt. "Podwójna rezerwacja" w reżyserii Tomasza Dutkiewicza wystawianej na deskach Teatru Komedia w Warszawie.