• Informacje na temat:

  julia krzemińska

Artykuły na temat: julia krzemińska
 • Julia Rosnowska w serialu "Drogi wolności"

  Jedną z głównych ról w nowym serialu TVP "Drogi wolności" zagra Julia Rosnowska.

 • "​Drogi wolności": Serial z historią emancypacji kobiet w tle

  Ważnym wątkiem nowego serialu TVP "Drogi wolności" jest emancypacja kobiet. "Nie tylko w sensie społeczno-politycznym, ale też w kontekście wzrastającej autonomiczności i samoświadomości bohaterek" - powiedziała aktorka Julia Rosnowska, odtwórczyni jednej z głównych ról w powstającej produkcji.

 • "Drogi wolności": Nowy serial TVP1

  Ruszyły zdjęcia do kolejnej, po "Koronie królów", historycznej produkcji TVP1. Serial "Drogi wolności" pokaże losy trzech wyjątkowych dziewczyn.

 • Historyczny serial "Drogi wolności" jesienną nowością TVP

  ..."Drogi wolności" to historia trzech młodych sióstr, w role których wcielają się: Paulina Gałązka (Marynia), Katarzyna Zawadzka (Alina) i Julia Rosnowska (Lala). Fabuła serialu  w dużej mierze inspirowana jest pamiętnikami Polek z początków XX wieku. Ważnym elementem będzie także ukazanie roli nowinek technicznych, które miały wpływ na codzienność Polaków.  Na fali kończącej się wojny...

 • "Drogi wolności": Najdroższy serial w historii TVP?

  Trwają zdjęcia do kolejnej, po "Koronie królów", historycznej produkcji TVP1. Serial "Drogi wolności" to najdroższa produkcja w historii Telewizji Polskiej. "Jeden odcinek kosztuje powyżej miliona" - ujawnił prezes TVP Jacek Kurski.

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  ...córkę Kasię (Julia Królikowska), smutną Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) i Maćka (Piotr Swend), którego podtrzymywać będzie Mariusz Kwarc (Mariusz Krzemiński), przyjaciel Ryszarda. Po drugiej stronie...

 • Już tylko łzy, czyli pogrzeb Ryśka

  ...bliscy Ryszarda. Zobaczymy jego żonę Grażynkę (Małgorzata Ostrowska- Królikowska) z twarzą ukrytą w dłoniach, zapłakaną córkę Kasię (Julia Królikowska), smutną Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) i Maćka...

Zdjęcia na temat: julia krzemińska
Wideo na temat: julia krzemińska
 • "Julia": Julia Rosnowska: Chciałam być weterynarzem

  - Miałam różne pomysły na życie, ale widocznie miałam aktorstwo w genach - śmieje się Julia Rosnowska, czyli serialowa Julka, a prywatnie córka znanej aktorki Bernadetty Machały-Krzemińskiej. A co czeka jej bohaterkę w nowych odcinkach popularnego serialu?

Dyskusje na temat: julia krzemińska