• Informacje na temat:

  julia pietrucha zdjęcia

Artykuły na temat: julia pietrucha zdjęcia
 • Julia Pietrucha: Morze i chłopiec z ZSRR

  Adam Drygalski, Interia: Jesteś antysłoikiem. Każdy jedzie do Warszawy a ty z niej wyjechałaś. Julia Pietrucha: - Morze wzięło się stąd, że jak byłam mała w każde wakacje tam jeździliśmy. Do(...)". Powstał na bazie zdjęcia jakiegoś rosyjskiego chłopca, który spogląda gdzieś daleko. I tak się wbił w nasze głowy tą wołającą z fotografii nostalgią, że nie było wyjścia, tylko dać go na okładkę...

 • Julia Pietrucha znów zagra... "Blondynkę"

  ...- mówiła Julia Pietrucha rok temu, kiedy planowano nakręcić 2. sezon popularnego serialu. Niestety, prace nad realizacją nowych odcinków "Blondynki" zostały wstrzymane i wydawało się, że serial nie(...)Jak zapowiedział właśnie dyrektor TVP1 Piotr Radziszewski, zdjęcia do drugiego sezonu "Blondynki" ruszą jeszcze w maju. Emisja dalszego ciągu przygód uroczej lekarki weterynarii, która przeniosła się...

 • Julia Pietrucha: Miłość i muzyka

  Julia Pietrucha chętnie wróciłaby na plan "Blondynki". Ale zanim to nastąpi, artystka pisze piosenki i muzykuje. A także pielęgnuje świeży związek.

 • Julia Pietrucha: Jadę na Ukrainę

  Aktorka Julia Pietrucha wraca na ekrany telewizorów w drugim sezonie serialu "Blondynka". Aktorka opowiada o swojej roli, do której wróciła po trzech latach oraz o planach zawodowych.

 • Julia Pietrucha: Apetyt rośnie w miarę jedzenia (zobacz teledysk "Who Knows")

  Wydanym na własną rękę debiutanckim albumem "Parsley" (2016) Julia Pietrucha zrobiła sporo zamieszania na scenie muzycznej. Jej pozycję umocniła płyta "Postcards from the Seaside", ale krótko po jej premierze grająca na ukulele wokalistka zniknęła, by urodzić swoje pierwsze dziecko. W jedynym wywiadzie dla Interii zapowiada swój powrót na scenę i opowiada o tym, jak zmieniło się jej życie przez...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Julia Pietrucha i jej metamorfozy

  Program ma 8 odcinków i nas jest ośmioro. Byłoby świetnie, gdyby każdy zdobył nagrodę i przeznaczył ją na cel bliski sercu - marzy Julia Pietrucha.

 • Pietrucha zagra "Blondynkę"

  ...20-letnia Julia Pietrucha, znana z telewizyjnego filmu "Jutro idziemy do kina", zagra główną bohaterkę nowego serial u TVP "Blondynka". Początkowo w tej roli miała wystąpić Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Julia Pietrucha urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

  Julia Pietrucha właśnie została mamą. Aktorka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

 • Pietrucha wyrusza na podbój Indii

  Julia Pietrucha ("Galeria") wybiera się razem z ukochanym Ianem w długą podróż do Indii i na razie nie wie, kiedy wróci do Polski! - Kupiliśmy bilety w jedną stronę - powiedziała w wywiadzie telewizyjnym.

 • Nadchodzi czas Julii Pietruchy

  Nadchodzący sezon ma należeć do Julii Pietruchy. Zbliża się premiera filmu "Miasto z morza", w którym młoda aktorka gra jedną z głównych ról. Niedługo w TVP1 zadebiutuje także serial "Blondynka", w którym Pietrucha wcieli się w panią weterynarz.

Zdjęcia na temat: julia pietrucha zdjęcia
Dyskusje na temat: julia pietrucha zdjęcia
 • Re: Joanna Moro na planie "Blondynki"...

  W pierwszej chwili pomyślałam, że zmiana aktorki nie jest dobrym pomysłem zwłaszcza, że Julia Pietrucha zagrała bardzo charakterystycznie. Teraz, widząc zdjęcia z planu, ciekawa jestem efektów i czekam na wrzesień!