• Informacje na temat:

  julia roberts eric roberts

Artykuły na temat: julia roberts eric roberts
 • Emma Roberts kończy 25 lat

  Emma Roberts, wywodząca się ze znanej aktorskiej rodziny, to młoda gwiazda telewizyjnych i kinowych ekranów. Zaczynała od produkcji dla młodzieży, szybko jednak zrezygnowała z nich na rzecz projektów skierowanych do dorosłego odbiorcy, przede wszystkich dwóch sezonów głośnego serialu "American Horror Story". W środę, 10 lutego, aktorka obchodzi 25. urodziny.

 • Eric Roberts kontra Batman

  Eric Roberts dołączył do obsady "The Dark Knight", sequela filmu "Batman - Początek" . Reżyserem obrazu jest Christopher Nolan, autor głośnego "Memento" .

 • Julia Roberts: Pretty Woman

  Laureatka Oscara, jedna z najsłynniejszych gwiazd współczesnego kina, Julia Roberts, kończy w niedzielę, 28 października, 45 lat. Z tej okazji przypominamy jej najsłynniejsze filmowe kreacje.

 • Julia Roberts: Dziewczyna z Georgii

  Rzadko się zdarza, by pierwsze takty jakiejś piosenki ("Pretty Woman") natychmiast kojarzyły się z jedną osobą. Jednak w przypadku Julii Roberts wszystko jest możliwe. Pani weterynarz? Historia amerykańskiej gwiazdy mogła się jednak zupełnie inaczej potoczyć, ponieważ Julia wcale nie marzyła od dziecka o karierze filmowej. Chciała zostać lekarzem weterynarii. Jednak, jak sama mówi: - Każdy...

 • Julia Roberts złożyła hołd zmarłej siostrze

  Julia Roberts wzięła udział w ceremonii upamiętniającej zmarłą w lutym przyrodnią siostrę, 37-letnią Nancy Motes. Uroczystość odbyła się w sobotę, 3 maja, w rodzinnej miejscowości gwiazdy - Smyrna.

 • Nie żyje siostra Julii Roberts

  Nie żyje przyrodnia siostra słynnej amerykańskiej aktorki Julii Roberts. Jak poinformował w poniedziałek, 10 lutego, magazyn "People", zwłoki 37-letniej Nancy Motes znaleziono w niedzielę w jej domu w Los Angeles.

 • Julia Roberts winna samobójstwa siostry?!

  Siostra Julii Roberts popełniła samobójstwo 9 lutego 2014 roku. Już wtedy media pisały o tym, że to właśnie hollywoodzka aktorka ponosi winę za śmierć Nancy Motes. Teraz te insynuacje znalazły potwierdzenie w liście pożegnalnym.

 • Rośnie konkurencja dla Julii Roberts!

  Emma Roberts, 12-letnia bratanica Julii Roberts, zagra tytułową rolę w filmie "Daisy Winters". Będzie to opowieść o dziewczynce, której matka (Rachel Weisz - "Mumia powraca" , "Był sobie chłopiec" ) umiera na raka. Mała bohaterka, przygotowana na najgorsze, usiłuje dopilnować, by po nieuniknionej śmierci rodzicielki nie oddano jej pod opiekę okropnej ciotki.

 • Życie to nie komedia

  Julia Roberts ma powód do zmartwienia. Źle się dzieje w jej rodzinie. Niesforna bratanica jest na najlepszej drodze do upadku.

 • 48 godzin Akona i Eminema

  Znany z przeboju "Lonely" raper Akon w swoim nowym teledysku "Smack That" odtwarza słynny sensacyjny film "48 godzin" z 1982 roku. Na planie Akonowi towarzyszyli Eminem oraz aktor Eric Roberts, brat Julii Roberts.

Zdjęcia na temat: julia roberts eric roberts