• Informacje na temat:

  julia rosnowska prywatnie

Artykuły na temat: julia rosnowska prywatnie
 • "Julia" zastąpi "Prosto w serce"

  W Krakowie trwają zdjęcia do telenoweli "Julia". Serial, który w styczniu zadebiutuje na antenie TVN liczyć będzie 195 odcinków, a w ramówce zastąpi inną produkcję "Prosto w serce".

 • Jeszcze trochę namiesza

  Jego bohater jest jednocześnie zabawny i... wzruszający. Prywatnie aktorowi udaje się łączyć pracę na planie z szaleństwem na stoku.

 • Ślubu nie będzie

  Jest zupełnie inna, niż jej serialowa bohaterka. Wspólne mają tylko imię. - Nie wzruszam się często, jak Julia i rzadko płaczę. Nie tak łatwo oswajam ludzi, przez co trudniej mnie oszukać - przyznaje aktorka.

 • "Czasu honoru" to nasz "Helikopter w ogniu"

  ...pokazywać naszym dzieciom - dodaje aktor. Maciej Zakościelny to filmowy Bronek Wojciechowski. Jego bohater w tej części ma własny pluton, jest jego dowódcą. - Prywatnie Bronek jest w tym czasie z Wandą, ich(...) przygodę. Realia walki szybko zmuszają go do zmiany podejścia - opowiada młody aktor. W rolach młodych powstańców wystąpią też Stefan Pawłowski, Adam Fidusiewicz, Paweł Janyst, Krzysztof Chodorowski, Julia...

 • "Drogi wolności": Paulina Gałązka nie czuje równości, zwłaszcza w pracy

  Biernackich wcieliły się Katarzyna Zawadzka oraz Julia Rosnowska. Widzowie TVP będą mogli ponadto zobaczyć na ekranie Annę Polony, Izabelę Kunę, Wojciecha Korfantego oraz Michalinę Olszańską...

Wideo na temat: julia rosnowska prywatnie
 • "Julia": Julia Rosnowska: Chciałam być weterynarzem

  - Miałam różne pomysły na życie, ale widocznie miałam aktorstwo w genach - śmieje się Julia Rosnowska, czyli serialowa Julka, a prywatnie córka znanej aktorki Bernadetty Machały-Krzemińskiej. A co czeka jej bohaterkę w nowych odcinkach popularnego serialu?

Dyskusje na temat: julia rosnowska prywatnie
 • Re: Julia Rosnowska

  Śliczna dziewczyna,bije od niej ogrom ciepła.Jest taka naturalna,skromna,miła...mam nadzieję,że prywatnie też taka jest;-) Fajnie,że wśród aktorów młodego pokolenia są takie osoby,to dobrze wróży na przyszłość;-)