• Informacje na temat:

  julia wróblewska z rodziną

Artykuły na temat: julia wróblewska z rodziną
 • "M jak miłość": Julia Wróblewska uczy się doceniać to, co ma!

  Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", od paru lat zmaga się z zaburzeniami osobowości i depresją, ale - jak przyznaje - powoli wychodzi z dołka, w którym się znalazła, choć trochę przeszkadza jej w tym... życie w odosobnieniu. - Uczę się teraz doceniać to, co mam pod ręką - twierdzi.

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska świętuje 20. urodziny

  W czwartek - 18 października - Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", zdmuchnie 20 świeczek na urodzinowym torcie...

 • Podarki? Liczą się te od serca

  Julia Wróblewska, jedna z najpopularniejszych dziecięcych gwiazd w Polsce już nie jest blondwłosą małą dziewczynką. Aktorka ma 14 lat i wyrasta na śliczną nastolatkę.

 • Julia Wróblewska oburzona tragedią w Manchesterze. Dodała emocjonalny wpis!

  Oczy całego świata są zwrócone na Manchester, w którym doszło do zamachu. Ludzie są zdruzgotani tą tragedią. Julia Wróblewska (18 l.) także postanowiła wyrazić swoje zdanie, w związku ze sprawą.

 • Ma 11 lat i zarabia 40 tys. zł

  Julia Wróblewska ma zaledwie 11 lat, a jest już cenioną gwiazdą. Dzięki występom w serial ach ("Magda M.", "Rodzina zastępcza plus", "Determinator" czy "M jak miłość") oraz filmach ("Tylko mnie kochaj") z roku na rok pnie się po szczeblach aktorskiej kariery. Przy okazji świetnie zarabia - ponad 40 tysięcy złotych miesięcznie.

 • 17-letnia Julia Wróblewska kupiła mieszkanie w Warszawie. Za gotówkę!

  Występy w show "Celebrity Splash" i "Taniec z gwiazdami" opłaciły się. Julia Wróblewska kupiła właśnie swoje pierwsze mieszkanie w stolicy!

 • Młodzi a już sławni

  Młodzi chcą mieć idoli w swoim wieku. Nastolatka nie fascynuje się Tomaszem Karolakiem. Jej idolem jest Maciej Musiał, rywalką Iga Krefft, a marzeniem sława Julki Wróblewskiej.

 • Julia "bum bum bum" Wróblewska pochwaliła się niedawno, że potrąciła lisa. Teraz krytykuje zachowanie dziewczynek, które podpaliły jeża i wydłubały kotu oko (chodzi o 10-latkę z wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin). Winę za to - jej zdaniem - ponosi rodzina. "To, co się dzieje w domu, dzieci wynoszą" - ocenia i piętnuje upublicznianie takich zachowań w mediach społecznościowych. "Jeżeli dziecko...

 • Takiego serialu jeszcze nie było

  Największy budżet, najlepsze efekty specjalne i najpopularniejsi aktorzy. Do tego pełen tajemnic, wciskający w fotel scenariusz."Naznaczony" ma wszelkie atuty, aby stać się wielkim przebojem.

Zdjęcia na temat: julia wróblewska z rodziną
Wideo na temat: julia wróblewska z rodziną
 • Julia Wróblewska o wydłubaniu oka kotu

  Julia "bum bum bum" Wróblewska pochwaliła się niedawno, że potrąciła lisa. Teraz krytykuje zachowanie nastolatek, które podpaliły jeża i wydłubały kotu oko. Winę za to - jej zdaniem - ponosi rodzina. "To, co się dzieje w domu, dzieci wynoszą" - ocenia i piętnuje upublicznianie takich zachować w mediach społecznościowych. "Jeżeli dziecko wydłubało oko kotu, a matka jest obojętna, to wiadomo, kto