• Informacje na temat:

  julian lennon dzieci

Artykuły na temat: julian lennon dzieci
 • Tori Spelling - od świętoszki do naczelnej ekshibicjonistki Hollywood!

  ..." flirtowała z Brianem Austinem Greenem, z którym przez dwa lata tworzyli związek. Później szybko wpadła w ramiona syna Johna Lennona - Juliana, a po zakończeniu zdjęć do serialu spotykała się z kolegą z planu(...). Twierdzą, że ojciec wychował mnie na księżniczkę. Było inaczej! Ja taty nie widywałam, a rola w serialu miała być rekompensatą za pieskie dzieciństwo - łkała na łamach prasy. Postanowiła też...

 • Tori Spelling kończy 40 lat

  ...2 lata. Dekadę później związała się na 3 lata z innym serialowym kolegą - Vincentem Youngiem. Wcześniej spotykała się m.in z synem Johna Lennona - Julianem. W 2002 roku na jej drodze życiowej stanął(...) córeczki tatusia. Ale Tori Spelling twierdzi, że nie żałuje. Właśnie kończy 40 lat, niedawno urodziła czwarte dziecko i od aktorskich wyzwań woli rodzinne szczęście u boku męża i dzieci. Urodzona 16

 • Przewodnik rockowy: W cieniu nieśmiertelnych ojców

  Z okazji 50. urodzin (8 kwietnia) Juliana Lennona pochylamy się nad życiorysami dzieci Wielkiej Czwórki z Liverpoolu.

 • Fajnie być dzieckiem gwiazdy?

  Myślicie, że fajnie być dzieckiem gwiazdy? To prawda, łatwo przekonać starych, by puścili cię na koncert, ale pod innymi względami dzieci słynnych muzyków nie mają lekko.

 • Syn wybaczył Lennonowi

  Julian Lennon, syn zastrzelonego w 1980 roku Johna Lennona, powiedział, że wybaczył ojcu to, że został przez niego porzucony, gdy był jeszcze dzieckiem.

 • DVD: "Imagine: John Lennon"

  W piątek, 20 stycznia, do sklepów oraz wypożyczalni trafia specjalne, podwójne wydanie słynnego dokumentu muzycznego Andrew Solta o Johnie Lennonie, najsłynniejszym z Beatlesów. Wydawnictwo "Imagine: John Lennon" , które nie zdążyło ukazać się na 25. rocznicę śmierci artysty w grudniu 2005 roku, jest produkcją wyjątkową. Składa się bowiem z prywatnych nagrań Lennona.

 • Mark Chapman, zabójca Johna Lennona, stanie przed komisją, która zdecyduje o jego ewentualnym wcześniejszym zwolnieniu.