• Informacje na temat:

  julie andrews

Artykuły na temat: julie andrews
 • Julie Andrews: Nie tylko Mary Poppins

  Brytyjska aktorka, która otrzymała Honorowego Lwa na Festiwalu Filmowym w Wenecji, Julie Andrews, wpisała się w historię kina rolami bohaterek z innych czasów. Pamiętamy jej kreacje także dzięki licznym kostiumom z epoki.

 • Julie Andrews: Złoty Lew za całokształt twórczości

  Brytyjska aktorka Julie Andrews otrzymała w poniedziałek, 2 września, w Wenecji nagrodę Złotego Lwa za całokształt twórczości. "Miałam szczęście, że mogłam zagrać przepiękne role" - powiedziała gwiazda kina, znana przede wszystkim jako filmowa Mary Poppins.

 • Julie Andrews otrzyma Złotego Lwa św. Marka podczas festiwalu w Wenecji

  Brytyjska aktorka i piosenkarka Julie Andrews została laureatką honorowej nagrody Złotego Lwa św. Marka. Informację o nagrodzie przekazali w Rzymie organizatorzy 76. Festiwalu Filmowego w Wenecji.

 • Honory dla Julie Adrews

  Legendarna brytyjska aktorka Julie Andrews otrzyma nagrodę amerykańskiej Screen Actors Guild (SAG) za całokształt twórczości. 70-letnia Andrews zasłynęła jako odtwórczyni roli Elizy Doolittle w oryginalnej broadwayowskiej inscenizacji musicalu "My Fair Lady".

 • Honory dla Julie Adrews

  Legendarna brytyjska aktorka Julie Andrews otrzyma nagrodę amerykańskiej Screen Actors Guild (SAG) za całokształt twórczości. 70-letnia Andrews zasłynęła jako odtwórczyni roli Elizy Doolittle w oryginalnej broadwayowskiej inscenizacji musicalu "My Fair Lady".

 • Emily Blunt jako Mary Poppins

  Trudno powtórzyć mityczną rolę magicznej niani, która w 1965 roku przyniosła Oscara Julie Andrews, ale Emily Blunt podjęła to wyzwanie w komedii muzycznej "Mary Poppins powraca".

 • Pedro Almodovar z honorowym Złotym Lewm

  Hiszpański reżyser Pedro Amodovar został drugim tegorocznym laureatem honorowego Złotego Lwa za całokształt twórczości. W marcu ogłoszono, że otrzyma go także brytyjska aktorka Julie Andrews. Nagrody zostaną wręczone podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji.

 • Wystąpią razem w serialu

  Najnowsze pogłoski donoszą, że marzenia Chrisa Colfera niebawem się spełnią. Coraz bardziej prawdopodobne są gościnne występy Anne Hathaway i Julie Andrews w serialu "Glee".

 • A. Lavigne śpiewa dla Disneya

  Nowy utwór popularnej kanadyjskiej wokalistki Avril Lavigne pojawi się na ścieżce dźwiękowej filmu "The Princess Diaries 2: Royal Engagment" wytwórni Disneya. W rolach głównych występują Anne Hathaway i Julie Andrews. Premiera płyty planowana jest na 10 sierpnia, a film wejdzie do kin dzień później.

 • Damy Brytyjskiego Imperium

  Dwie wielkie legendy kina - Elizabeth Taylor i Julie Andrews - otrzymały w środę z rąk angielskiej królowej Elżbiety, tytuły szlacheckie Dam Imperium Brytyjskiego. Obie gwiazdy otrzymały specjalne dyplomy honorowe oraz drogocenne ordery-brosze. Aktorki stworzyły na wielkim ekranie wiele niezapomnianych kreacji i na trwałe wpisały się do historii światowego kina.

Wideo na temat: julie andrews
 • Victor/Victoria

  Kurt (Chris Colfer) śpiewa "Le Jazz Hot" z kultowego filmu "Victor/Victoria" z Julie Andrews w roli głównej.

Dyskusje na temat: julie andrews
 • Re: Urodzeni w piątek trzynastego

  Plummer. Zgoda, wystepowal na Broadwayu (grywa do dzisiaj pomimo podeszlego wieku) ale slawe przyniosla mu rola w The Sound of Music z Julie Andrews, a nie sztuki teatralne. No i oskar za caloksztalt