• Informacje na temat:

  julie christie

Artykuły na temat: julie christie
 • Sutherland i Christie nie uprawiali seksu

  Reżyser Nicolas Roeg we wspomnieniowej książce "The World is Ever Changing" zaprzeczył obiegowym opiniom, jakoby w głośnej scenie erotycznej w filmie "Nie oglądaj się teraz" (1973) Julie Christie i Donald Sutherland naprawdę uprawiali seks.

 • Robbins i Christie u Almodovara

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" ) i Julie Christie ( "Posłaniec" ) wystąpią w anglojęzycznym filmie hiszpańskiej reżyserki Isabel Coixet, "The Secret Life of Words". Obraz wyprodukuje studio El Deseo, którego właścicielami są bracia Agustin i Pedro Almodovar .

 • Debiut reżyserski Sarah Polley

  Sarah Polley, 27-letnia aktorka znana z udziału w filmach "Świt żywych trupów" i "Królowie życia" , przygotowuje się do reżyserskiego debiutu. Do swej produkcji Polley udało się zaprosić takie gwiazdy, jak m.in. Julie Christie ( "Marzyciel" ) i Olympia Dukakis ( "Jej wysokość Afrodyta" ).

 • "Troja" na video i DVD

  W środę, 3 listopada, na video i DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) debiutuje na polskim rynku epicka superproduckcja - "Troja" Wolfganga Petersena. Na planie opowieści spotkały się prawdziwe gwiazdy współczesnego kina, między innymi Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana, Sean Bean, Peter O'Toole, Julie Christie.

 • Listopadowa "Troja"

  Na 3 listopada polski dystrybutor zaplanował debiut na video i DVD epickiej opowieści "Troja" Wolfganga Petersena, w gwiazdorskiej obsadzie - na planie opowieści spotkali się bowiem między innymi Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana, Diane Kruger, Brian Cox, Sean Bean, Peter O'Toole, Julie Christie.

 • Nieznane oblicze Grety Garbo

  Niepozorna kobieta w płaszczu spaceruje po nowojorskiej ulicy. Jej filmowana z oddali postać jest nieostra, ale to bez wątpienia Greta Garbo. "Jedna z najbardziej uwielbianych kobiet świata desperacko pragnie zachować anonimowość" - głos Julie Christie ( "Marzyciel" , "Troja" ) rozpoczyna narrację nowego filmu dokumentalnego "Garbo", opowiadającego o zmarłej w 1990 roku legendzie kina.

 • Inny rodzaj kina

  ...końcowych. Pełniłaś tam dwie funkcje - asystentki reżysera i kierowniczki planu. - Tomek był asystentem Oli Koniecznej przy filmie "Pajęcza sieć" na podstawie Agathy Christie, który robiłam w szkole...

 • Donald Sutherland: Aktor, który nie gra, umiera

  Julie Christie w rozgrywającym się w Wenecji psychologicznym thrillerze "Nie oglądaj się teraz" Nicolasa Roega. Jednym z niezapomnianych momentów filmu była erotyczna scena między Christie...

 • Sean Connery użyczy głosu w kreskówce

  ...1996 zgodził się go użyczyć postaci komputerowo wykreowanego smoka w filmie fantasy "Ostatni smok", w którym zagrali Dennis Quaid i Julie Christie.

 • Depp i Hoffman w filmie o autorze "Piotrusia Pana"

  ...zobaczymy również Julie Christie ( "Posłaniec" ) i Kate Winslet ( "Enigma" ). Zdjęcia do obrazu "J.M. Barrie's Neverland" rozpoczną się pod koniec lata w Londynie.