• Informacje na temat:

  julie delpy

Artykuły na temat: julie delpy
 • Julie Delpy: Twórcza bulimia

  Po sukcesach "2 dni w Paryżu" i "2 dni w Nowym Jorku" nominowana do Oscara Julie Delpy ponownie staje za kamerą, aby rozbawić widzów w swojej najnowszej komedii - "Lolo". To opowieść o kobiecie, która przeżywa drugą młodość u boku nowego partera. Szczęścia matki nie może znieść jej nastoletni syn, tytułowy Lolo.

 • Julie Delpy opowie o Joe Strummerze

  Francuska reżyserka Julie Delpy przygotowuje się do realizacji biograficznego filmu o wokaliście The Clash - Joe Strummerze.

 • Julie Delpy i zagadka Lucy Keyes

  Julie Delpy ( "Trzy kolory: Biały" , "Przed wschodem słońca") będzie gwiazdą filmu "The Legend of Lucy Keyes". Produkcję, zapowiadaną jako psychologiczny thriller, wyreżyseruje John Stimpson ("The Winter People").

 • Julie Delpy w "Kodzie da Vinci"

  Julie Delpy ("Przed zachodem słońca", "Trzy kolory: Biały") finalizuje rozmowy na temat swego udziału w filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna "Kod Leonarda da Vinci". Znana aktorka miałaby pojawić się u boku Toma Hanksa, odtwórcy głównej roli, jako powieściowa kryptolog Sophie Neveu.

 • "Lolo" Julie Delpy na otwarcie 9.NETIA Off Camera

  Na planie pracowała z Agnieszką Holland ("Europa, Europa") i Krzysztofem Kieślowskim ( trylogia "Trzy kolory"). Najbardziej znane kreacje stworzyła u boku Ethana Hawke'a w trylogii "Przed wschodem słońca", "Przed zachodem słońca" i "Przed północą" Richarda Linklatera. Od pewnego czasu Julie Delpy realizuje się również jako scenarzystka i reżyserka. 9.NETIA Off Camera otworzy premierowy pokaz jej...

 • Julie Delpy: Kobieta z kamerą

  Julie Delpy zdobyła sławę dzięki rolom w takich filmach, jak "Europa, Europa", "Trzej muszkieterowie" czy "Przed wschodem słońca". Co jednak ciekawe, ona sama nie patrzy na siebie przez pryzmat swoich aktorskich dokonań. Piękna Francuzka - która lubi mówić o sobie, że jest "świruską" - o wiele bardziej komfortowo czuje się w skórze reżysera.

 • Julie Delpy spędzi 2 dni w Paryżu

  Znana francuska aktorka Julie Delpy ( "Przed zachodem słońca" , "Trzy kolory. Biały" ) wyreżyseruje według własnego scenariusza film "2 Days in Paris". To nie pierwsza pisarska próba Delpy - aktorka była już nawet nominowana do Oscara za scenariusz filmu Davida Linklatera "Przed zachodem słońca" .

 • Hawke i Delpy znowu razem

  Ethan Hawke ( "Stowarzyszenie umarłych poetów" ) i Julie Delpy ( "Trzy kolory. Biały" ), bohaterowie obrazów "Przed wschodem słońca" i "Przed zachodem słońca" , znowu spotkają się na planie. Zapowiada się niezwykła produkcja, gdyż film zatytułowany "Bathory" będzie debiutem reżyserskim Julie Delpy.

 • Hawke i Delpy znowu razem

  Jeszcze w bieżącym roku ruszą zdjęcia do kontynuacji słynnego filmu "Przed wschodem słońca". Na planie ponownie stawią się aktorzy oryginału - Ethan Hawke ( "Dzień próby" ) i Julie Delpy ("Trzy kolory: Biały"). Richard Linklater ("Dazed and Confused", "Bracia Newton" ) stanie zaś znowu za kamerą.

 • Delpy i Blanchett kręcą razem

  Julie Delpy ("2 dni w Nowym Jorku", "Przed północą") pisze scenariusz do filmu, który wyprodukuje Cate Blanchett ("Blue Jasmine", "Hobbit: Niezwykła podróż"). Będzie to adaptacja pamiętników Marisy Acocelli Marchetto, zatytułowanych "Cancer Vixen: A True Story".

Dyskusje na temat: julie delpy