• Informacje na temat:

  julie roberts

Artykuły na temat: julie roberts
 • Julia Roberts produkuje

  Hollywoodzka gwiazda Julia Roberts, laureatka ubiegłorocznego Oscara za rolę w filmie Stevena Soderbergha "Erin Berockovich" , postanowiła zająć się produkcją filmową. Jak podał magazyn Variety , jej pierwszym projektem będzie obraz "Shrinking Violet".

 • Denzel Washington i Julia Roberts: Spotkanie po 30 latach

  W 1993 roku na ekrany kin trafił oparty na motywach książki Johna Grishama thriller "Raport Pelikana". Główne role zagrali w nim Julia Roberts i Denzel Washington. Teraz, blisko trzydzieści lat później, oboje po raz kolejny spotkają się na ekranie. Zagrają główne role w zakupionym właśnie przez Netflix filmie "Leave The World Behind".

 • Julia Roberts woli róż

  Amerykańska aktorka Julia Roberts pojawiła się w Los Angeles na premierze serialu "Homecoming". Zrobiło się o niej głośno, gdyż 50-letnia gwiazda zaskoczyła młodzieńczym wyglądem i... różową stylizacją.

 • Julia Roberts najlepsza od dawna

  Krytycy są zgodni - w filmie "Powrót Bena" Julia Roberts zagrała jedną z najlepszych ról od lat. Aktorka wciela się w kochającą, ale i stanowczą matkę uzależnionego od narkotyków syna, który przyjeżdża do domu na święta. Postawiona pod ścianą musi zdecydować, czy lepiej wspierać, czy kontrolować.

 • Julia Roberts z Lewandowskimi

  Co mają wspólnego Anna i Robert Lewandowscy oraz Julia Roberts? Gwiazda Hollywood i żona naszego najlepszego piłkarza są ambasadorkami jednej ze znanych marek rajstop. Obie spotkały się we Włoszech. Efekt? Wspólne zdjęcie polskiej pary i sławnej aktorki.

 • Julia Roberts najpiękniejszą kobietą świata

  Magazyn "People" wybrał Julię Roberts najpiękniejszą kobietą świata. Aktorka znalazła się na szczycie corocznej listy najpiękniejszych opublikowanej w specjalnym wydaniu pisma.

 • Julia Roberts przytyła!

  Julii Roberts, zdobywczyni Oscara za "Erin Brockovich", plan filmowy najwyraźniej nie służy - aktorka przy pracy nad "Jedz, módl się, kochaj" przytyła 3 kilogramy. Podczas scen z jedzeniem, gdy reżyser krzyczał "cięcie!", Roberts zawsze chciała dokończyć posiłek.

 • Następczyni Julii Roberts

  Rachel McAdams ma 35 lat i zagrała już w ponad 20 filmach. Większość z nich to komedie romantyczne w związku, z czym aktorka nazywana jest następczynią Julii Roberts. Jest piękną, dziś rudowłosą kobietą, której wdzięki podbijają serca milionów mężczyzn. Uroda McAdams zachwyciła m.in. jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie, Ryana Goslinga, z którym Rachel była związana przez kilka lat...

 • Julia Roberts i Lucas Hedges jako matka i syn

  Julia Roberts i Lucas Hedges grają główne role w dramacie "Powrót Bena", który wejdzie na ekrany polskich kin 4 stycznia. Reżyserem produkcji jest ojciec Lucasa, Peter Hedges.

 • "Pretty Woman": Bohaterka Julii Roberts miała umrzeć

  Bohaterka Julii Roberts z filmu "Pretty Woman" w oryginalnej wersji scenariusza umiera z przedawkowania narkotyków - ujawnił producent obrazu Jeffrey Katzenberg.

Zdjęcia na temat: julie roberts