• Informacje na temat:

  juliette binoche aktorka

Artykuły na temat: juliette binoche aktorka
 • Juliette Binoche wie, jak mówić "nie"

  Francuska aktorka Juliette Binoche, jak ujął to jeden z jej przyjaciół, ma w sobie chromosom rewolucji. Natychmiast reaguje na wszelkie komentarze w stylu macho i wie, jak stawić odpór zbyt nachalnym adoratorom.

 • Juliette Binoche: Nieokrzesany erotyzm

  ..."To Binoche i jedna z jej najdoskonalszych i subtelnie zarysowanych ról. Aktorka nasyca postać Isabelle sercem i nieokrzesanym erotyzmem" - tak krytycy oceniają najnowsze dzieło francuskiej reżyserki Claire Denis. U boku Juliette Binoche zobaczymy Gérarda Depardieu. "Isabelle i mężczyźni" w kinach 29 czerwca.

 • Juliette Binoche przewodniczącą jury Berlinale 2019

  Francuska aktorka Juliette Binoche została wybrana na przewodniczącą jury podczas 19. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. W poprzednich latach tę pozycje piastowali między innymi Tom Tykwer i Meryl Streep.

 • Juliette Binoche w Krakowie

  Francuska aktorka filmowa Juliette Binoche przyjechała do Krakowa, by wziąć udział w 11. edycji Plenerów Film Spring Open Sławomira Idziaka w krakowskich Przegorzałach. W sobotę, 1 października, gwiazda spotkała się z dziennikarzami podczas konferencji prasowej.

 • Juliette Binoche na Film Spring Open

  Francuska aktorka Juliette Binoche będzie gościem specjalnym tegorocznych Plenerów Film Spring Open Sławomira Idziaka, które na przełomie września i października odbędą się w podkrakowskich Przegorzałach.

 • Juliette Binoche odwiedzi Polskę!

  Juliette Binoche uświetni swoją obecnością polską premierę filmu "Sponsoring" Małgośki Szumowskiej. Artystka przyjedzie do Warszawy 6 lutego.

 • Juliette Binoche tajną agentką

  Popularna w Hollywood francuska aktorka Juliette Binoche ( "Ukryte" ) solidnie przygotowuje się do swojej nowej roli. Aktorka ma wcielić się w postać tajnej agentki, więc w ramach przygotowań Binoche spotyka się z prawdziwymi agentami.

 • Juliette Binoche w Afryce

  Francuska aktorka Juliette Binoche ( "Czekolada" , "Trzy kolory: Niebieski", "Angielski pacjent" ) wystąpi w najnowszej produkcji Johna Boormana ( "Krawiec z Panamy" ). Historia będzie rozgrywać się w czasach apartheidu w Afryce Południowej.

 • Juliette Binoche u Kariostamiego

  Irański reżyser Abbas Kariostami pokazał we wtorek, 19 maja, w Cannes swój najnowszy film "Copie conforme" ("Idealna kopia"). Konkurujący w walce o Złotą Palmę obraz jest pierwszą produkcją Kariostamiego nakręconą poza granicami Iranu i pierwszym zawodowym spotkaniem reżysera z francuską aktorką Juliette Binoche.

 • Polskie korzenie Juliette Binoche

  Światowej sławy aktorka, gwiazda francuskiej kinematografii Juliette Binoche ( "Trzy kolory. Niebieski" , "Czekolada" ) ma częstochowskie korzenie, co odkryli urzędnicy częstochowskiego magistratu wertując miejskie archiwa - poinformował w czwartek, 22 września, prezydent miasta Tadeusz Wrona. Matka gwiazdy, Monika, urodziła się w Częstochowie w 1939 roku.

Zdjęcia na temat: juliette binoche aktorka