• Informacje na temat:

  juliette binoche dzieci

Artykuły na temat: juliette binoche dzieci
 • Polskie korzenie Juliette Binoche

  Światowej sławy aktorka, gwiazda francuskiej kinematografii Juliette Binoche ( "Trzy kolory. Niebieski" , "Czekolada" ) ma częstochowskie korzenie, co odkryli urzędnicy częstochowskiego magistratu wertując miejskie archiwa - poinformował w czwartek, 22 września, prezydent miasta Tadeusz Wrona. Matka gwiazdy, Monika, urodziła się w Częstochowie w 1939 roku.

 • Juliette Binoche w Polsce

  W filmie "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej zadane zostało pytanie: czym jest miłość? - mówiła na konferencji prasowej w Warszawie francuska aktorka Juliette Binoche, która gra w nim główną rolę. Do kin w całej Polsce film trafi 17 lutego.

 • Juliette Binoche związki z Polską

  Komedia romantyczna "Wypisz, wymaluj... miłość" to kolejny film z Juliette Binoche, jaki zobaczy polska publiczność. Czekając na premierę, dowiedzmy się, co tę światowej sławy aktorkę łączy z Polską. Niewiele osób wie bowiem, że francuska gwiazda ma częstochowskie korzenie...

 • Binoche i Gere na samym dnie

  Juliette Binoche ( "Angielski pacjent" , "Czekolada" ) i Richard Gere ( "Niewierna" , "Chicago" ) zagrają główne role w filmie "Bee Season". Obraz będzie dramatem opowiadajacym o rozpadzie pewnej rodziny. Projekt zostanie zrealizowany dla wytwórni Fox Searchlight.

 • Weekend w kinie: Czego pragnie kobieta?

  Trzy z sześciu kinowych premier tygodnia to produkcje opowiadające o ukrytych pragnieniach kobiet. Francuski film "Ava" opowiada o seksualnym dojrzewaniu tytułowej nastolatki, "Isabelle i mężczyźni" to - jak chcą krytycy - najlepsza rola w dotychczasowej karierze Juliette Binoche, z kolei amerykańska komedia "Jestem taka piękna!" to popis autoironicznego spojrzenia na kobiecość, będącego...

 • Hirokazu Koreeda otworzy festiwal w Wenecji

  ..."The Truth", najnowszy film Hirokazu Koreedy, otworzy 76. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. W rolach głównych wystąpili Catherine Deneuve, Juliette Binoche i Ethan Hawke.

 • Tęsknię za Kieślowskim

  ..."Kiedy myślę o Krzysztofie Kieślowskim, przychodzą mi do głowy dwa określenia: delikatny i zabawny. Bardzo za nim tęsknię, odszedł za szybko. To dziwne uczucie, ale w jakiś niewytłumaczalny sposób czuję jego obecność. W sercu i w myślach" - przyznaje Juliette Binoche w specjalnym wywiadzie dla RMF FM. Z aktorką rozmawiała Katarzyna Sobiechowska-Szuchta.

 • Jestem uparta i mam intuicję

  Laszka Sądecka. Pochodzi z Muszynki. Zagrała duże role u boku Juliette Binoche, Ethana Hawke'a, Kristin Scott Thomas. Bo to Joanna Kulig wbrew doniesieniom tabloidów jest naszą najbardziej eksportową aktorką. Wkrótce zobaczmy ją w "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej.

 • Weekend w kinie: Hejty i dnie

  Palmy za "Złodziejaszków". Fabienne (Catherine Deneuve) to wielka gwiazda kina i królowa męskich serc. Wkrótce po tym jak aktorka publikuje swoje intymne wspomnienia, jej córka Lumir (Juliette Binoche(...) (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem...

 • 8. Przegląd Nowego Kina Francuskiego

  ...w filmie "Odyseja" w reż. Jerome'a Salle. Będzie tez filmowa historia niepiśmiennej imigrantki obdarzonej talentem poetyckim - "Fatima" w reż. Philippe Faucona. Zobaczymy też na ekranie Juliette Binoche i Lamberta Wilsona. Aktorów połączy rola dojrzałych rodziców w filmie "mamy2mamy" w reż. Noemie Saglio. Gerard Depardieu spróbuje swoich sił jako raper - "Tour de France" w reż. Rachida...