• Informacje na temat:

  juliette binoche wiek

Artykuły na temat: juliette binoche wiek
 • Włoska historia Juliette Binoche

  Juliette Binoche ( "Angielski pacjent" , "Męźczyzna moich marzeń" ) będzie gwiazdą filmu "The Italian Story", najnowszej produkcji Barry'ego Levinsona ( "Fakty i akty" , "Włamanie na śniadanie" ). Francuska aktorka zagra matkę żydowskiego chłopca, a akcja opowieści rozgrywać się będzie podczas drugiej wojny światowej.

 • "Zapiski z Toskanii": Kopia miłości

  "Zapiski z Toskanii" mistrza światowego kina Abbasa Kiarostamiego, to subtelna opowieść o naturze związków między kobietą i mężczyzną z wybitną, nagrodzoną w Cannes, rolą Juliette Binoche.

 • Binoche o filmie Szumowskiej

  W wywiadzie dla kobiecego dodatku włoskiego dziennika "Corriere della Sera" Juliette Binoche opowiedziała o swym udziale w filmie Małgorzaty Szumowskiej "Sponsoring", opowiadającym o prostytucji wśród studentek.

 • "Zakochana bez pamięci": Science fiction love story

  "Zakochana bez pamięci" to rozgrywająca się w Paryżu miłosna historia małżonków granych przez Juliete Binoche ("Sponsoring") i Matthieu Kassovitza ("Amelia"). Jedno z nich budzi się pewnego dnia nie pamiętając ostatnich kilkunastu lat wspólnego życia...

 • Nowe Horyzonty Tournée

  Rozpoczyna się kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, prezentująca najciekawsze oraz nagradzane w konkursach filmy MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Już w piątek, 10 stycznia, produkcje będą mogli obejrzeć m.in. widzowie Kina Pod Baranami w Krakowie, Muranów w Warszawie i Charlie w Łodzi.

 • T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée w styczniu

  W styczniu 2014 roku rozpocznie się kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, prezentująca najciekawsze, wzbudzające największe emocje oraz nagradzane w konkursach filmy MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

 • One na pewno zrobią karierę!

  Joanna Kulig, Olga Frycz i Agnieszka Podsiadlik to trzy nieprzeciętnie zdolne aktorki młodego pokolenia, które spotkały się na planie "Maratonu tańca", najnowszego filmu Magdaleny Łazarkiewicz.

 • Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Debiutujący na ekranach polskich kin dokument "Inferno - niedokończone piekło" to świetna okazja do przypomnienia tragicznego życia i kariery Romy Schneider. Taki tytuł mogłaby przecież nosić biografia austriackiej aktorki.