• Informacje na temat:

  juliusz machulski dzieci

Artykuły na temat: juliusz machulski dzieci
 • Jan Machulski: Jeszcze bym w filmie zagrał

  Skromny, dowcipny, do końca życia pełen młodzieńczej energii. Bliscy mówili o nim "wieczny Jaśko". Jan Machulski zagrał około 100 ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Dla wielu widzów pozostał jednak przede wszystkim "pierwszym kasiarzem Rzeczpospolitej", czyli Henrykiem Kwinto z "Vabanku" wyreżyserowanego przez jego syna, Juliusza.

 • "Volta": Nowa komedia Juliusza Machulskiego

  Komedię kryminalną z historią w tle pt. "Volta" przygotowuje Juliusz Machulski. Akcja filmu rozgrywać się będzie w Lublinie. Miasto wesprze produkcję finansowo. W 2017 r., kiedy obraz ma być gotowy, przypada 700. rocznica nadania Lublinowi praw miejskich.

 • Książka o twórczości Juliusza Machulskiego

  ..."Kino Juliusza Machulskiego" autorstwa Artura Majera to pierwsza na rynku monografia twórczości jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów. Książka opisuje zarówno jego filmy, jak i okoliczności, w których powstawały.

 • Juliusz Machulski nie tylko o filmie "Volta": Jest sobie z czego dworować. Zwłaszcza ostatnio

  ..."Myślę, że polscy widzowie mają poczucie humoru większe niż polscy filmowcy, dlatego tak długo udaje mi się robić komedie, które ludzie lubią" - mówi Juliusz Machulski. Nowy film twórcy "Seksmisji" - komedia kryminalna "Volta" - trafi na ekrany polskich kin 7 lipca.

 • Michał Żurawski o Machulskim: To genialny facet

  ..."'Dycha' to od pierwszych słów był Michał Żurawski - ochroniarz o twarzy dziecka" - mówi Juliusz Machulski o aktorze, którego obsadził w swojej nowej komedii "Volta". Żurawski zauważa, że film jest ewenementem, bo zdjęcia do niego zakończyły się przed planowanym terminem.

 • Pamiętają o Machulskim

  Jan Machulski to aktor - legenda. Gdyby żył, miałby dzisiaj 81 lat.

 • Koronawirus w Polsce: Player poleca seriale, filmy i rozrywkę dla dzieci!

  ...- Kasacja" , a także najnowsze seriale Player First - "Motyw" i "Kod genetyczny". W serwisie można także oglądać głośną produkcję CANAL+ "Mały zgon" w reżyserii Juliusza Machulskiego. Na platformie dostępne są też trzy sezony serialu "Westworld". A dla tych, którzy uwielbiają włoskie produkcje, serwis przygotował "Zero Zero Zero", "Genialną przyjaciółkę...

 • "Staram się być poważnym człowiekiem"

  Juliusza Machulskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. "Seksmisja", "Vabank", "Kiler" - to filmy, który na stałe weszły do historii polskiej komedii, a...

 • Piotr Grabowski: Drzwi do wielkiej kariery

  Nowy serial Juliusza Machulskiego "Mały Zgon" to dla Piotra Grabowskiego szansa na awans do wyższej ligi aktorskiej. W tej komediowo-kryminalnej historii zagrał dwóch głównych bohaterów - podobnych do siebie fizycznie, ale diametralnie różnych pod względem energii i sposobu myślenia.

 • Karolina Gorczyca: Jak na obcą osobę

  Gdy kilka lat temu przygotowywała się do roli w filmie "Agnieszka", kilka dni spędziła w więzieniu. Karolina Gorczyca rozmawiała tam z kobietami odsiadującymi wyroki za morderstwa i poznała ich wstrząsające historie. To było dla niej trudne przeżycie. Doświadczenia z tamtych spotkań przydały jej się teraz przy pracy na planie serialu "Mały Zgon". Ta produkcja Juliusza Machulskiego będzie...

Zdjęcia na temat: juliusz machulski dzieci