• Informacje na temat:

  julka

Artykuły na temat: julka
 • Stan Borys: Suczka Julka dodawała mi siły (nowa płyta "Ikona")

  ..."Ikona" to pierwsza płyta Stana Borysa od 30 lat, która ma premierę w Polsce. Przy pracy nad nowym albumem artyście towarzyszyła ukochana suczka rasy shih tzu, Julka. Gdy mógł wyrwać się ze studia, relaksował się grając w tenisa i uprawiając jogę.

 • Pomóż ratować życie Julki: Behemoth, Margaret, Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak i inni

  Brakuje jeszcze ponad 76 tys. zł, by móc kontynuować specjalistyczną terapię, która może uratować życie 8-letniej Julki. W akcję pomocy możesz się włączyć, biorąc udział w aukcjach charytatywnych płyt z autografami i osobistymi dedykacjami.

 • "MasterChef Junior": Kto w finale?

  Za nami półfinałowy odcinek czwartej edycji programu "MasterChef Juniora". Zwycięzcy poprzednich edycji - Natalia Paździor, Julka Cymbaluk oraz Bartek Kwieciński - przybyli do studia ze swoimi daniami, które kucharze musieli odtworzyć podczas ostatecznego starcia. Do finału przeszli: Paulina, Olek i Kuba!

 • "Tarapaty 2": Powstaje druga część hitu kina dziecięcego

  "Tarapaty 2“ to kolejna część przygód Julki i Olka, którzy tym razem będą musieli rozwikłać zagadkę kradzieży obrazu Claude’a Moneta "Plaża w Pourville“ i wyciągnąć z tarapatów ciotkę Julki - profesor Strzałkowską. Do ich duetu dołączy lekko szalona Felka. Premiera najnowszej części przygód Julki i Olka odbędzie się jesienią 2020 roku.

 • "Tarapaty": Film przygodowy dla młodzieży

  Poszukiwanie skarbów, przechytrzenie szajki złodziei, zagadka, która czeka na rozwiązanie... Jest już pierwszy zwiastun "Tarapatów" w reżyserii Marty Karwowskiej. Na ekranie debiutują w rolach głównych: Hanna Hryniewicka (Julka) i Jakub Janota-Bzowski (Olek), a partnerują im: Piotr Głowacki, Roma Gąsiorowska, Joanna Szczepkowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak i Krzysztof Stroiński.

 • "Na Wspólnej": Wszystko dla dziecka

  Przygotujmy chusteczki. Niebawem czeka nas wyjątkowo smutny odcinek - zostanie pokazany pogrzeb Magdy (Karolina Nolbrzak). Zrozpaczony Igor (Jakub Weseołowski) zdecyduje, że Julka (Lena Jonik) nie(...) zrezygnować ze swojej funkcji, aby zająć się córeczką i zadbać o to, żeby Julka odzyskała utracone poczucie bezpieczeństwa. Upewni się w tym, gdy dostanie bardzo niepokojący telefon z przedszkola. Nowak...

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • "M jak miłość": Zrywa zaręczyny

  ...przyzna. Szczerze opowie historię swojej miłości do Julka (Mariusz Żarnecki). "Ostatnio znów byłam nad morzem" - wyzna Filarska córce. Oczywiście pretekstem kolejnej wizyty Krystyny w Gdyni będzie(...). Przez przypadek wpadnie na matkę w towarzystwie Julka. Krystyna oficjalnie ich sobie przedstawi. Gdy zostaną same, Kinga zrobi matce wymówki. "Nie podoba mi się sposób, w jaki bawisz się uczuciami...

 • ​Maciej Zakościelny o psychoterapii Julii Wróblewskiej

  Maciej Zakościelny w 2006 roku wraz z 6-letnią wówczas Julią Wróblewską wystąpił w filmie "Tylko mnie kochaj". Dla małej Julki był to kinowy debiut.

 • Marcin Mroczek: Korepetycje z miłości

  Gorące, miłosne sceny i uwodzicielska Lolita - tak w zimowe wieczory rozgrzeją widzów twórcy "M jak miłość"... Już wkrótce w serial u pojawi się nowa bohaterka: Julka ( po raz pierwszy pojawi się na małym ekranie w 454 odcinku serialu), córka sekretarki Honoraty z kancelarii prawnej. Dziewczyna zostanie uczennicą Piotrka Zduńskiego, który - na prośbę jej matki - zacznie jej tłumaczyć matematykę.

Zdjęcia na temat: julka
Wideo na temat: julka
 • "Przyjaciółki": Co wydarzy się na ślubie Julki? Czy znajdzie się dawca dla Klary?!

  Po wielu perypetiach miłosnych Inga (Małgorzata Socha) i Maks (Mateusz Janicki) postanawiają spróbować prawdziwego związku. Chcą oficjalnie być razem. Nie podoba się to Hani (Pola Figurska) oraz Andrzejowi (Adam Adamonis). Julka poznaje swoich przyszłych teściów. Okazuje się, że nie mieli pojęcia o istnieniu Oliwiera (Jakub Szaławiński). Dla Julki (Nicole Bogdanowicz) pierwsze spotkanie

 • "Na dobre i na złe": Pierwsze spotkanie Julki z ojcem!

  kolejnym odcinku – numer 624 - Julka Burska spotka się z mężczyzną, który wyzna, że jest jej biologicznym ojcem. A y zapraszamy z tej okazji na scenę przedpremierową – której bohaterem jest właśnie Ryszard Grec (w tej roli Sławomir Orzechowski)!

 • "M jak miłość": Jak to w końcu jest z tymi facetami?

  Julka z Agą ruszą na romantyczne łowy - gotowe zacząć w końcu nowy rozdział i zapomnieć o mężczyznach, którzy złamali im serce. Reklama Ale czy na randce w ciemno znajdą prawdziwą miłość?