• Informacje na temat:

  jungowska corka

Artykuły na temat: jungowska corka
 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • "Lekcje miłości": Dałkowska i Jungowska w spektaklu Teatru Telewizji

  ...mężczyznę swojego życia, który ma przyjść i ją zabrać z tego domu, w którym ona już nie chce być - mówiła  kreująca postać Łarisy Edyta Jungowska. - Jestem przeszczęśliwa, że robimy to tutaj w Katowicach(...) przedstawieniu w roli Matki występuje Ewa Dałkowska (laureatka tegorocznej Wielkiej Nagrody XVII Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2017"). Partneruje jej jako Łarisa Edyta Jungowska. Obie aktorki powracają do Teatru...

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

 • Córka Szapołowskiej reżyserką

  - Młodzi ludzie kina są utalentowani, tylko trzeba im zaufać - Grażyna Szapołowska powiedziała na premierowym pokazie filmu "Popatrz na mnie". To reżyserski i scenograficzny debiut jej córki, Katarzyny Jungowskiej.

 • Grażyna Szapołowska w filmie swojej córki

  Grażyna Szapołowska gra jedną z ról w filmie swojej córki Katarzyny Jungowskiej, zatytułowanym "Piąte: nie odchodź". "Próbuje wytłumaczyć rzeczy, które są w rzeczywistości niewytłumaczalne" - mówi o tej produkcji wybitna polska aktorka.

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Katarzyna Jungowska, córka popularnej aktorki - Grażyny Szapołowskiej, ma już na koncie pierwsze kroki w świecie filmu. W 2011 roku wyreżyserowała krótkometrażowy "Popatrz na mnie", w którym zagrali Maciej Stuhr, Izabela Kuna i Ewa Szykulska. Film pokazywany był w Konkursie Młodego Kina na festiwalu filmowym w Gdyni, otrzymał też nominację do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana...

 • Zenek Martyniuk: Biografia trafi na ekran

  Katarzyna Jungowska przeniesie na ekran biograficzną książkę "Życie to są chwile" o Zenonie Martyniuku z grupy Akcent.

 • Powstanie film o Zenku Martyniuku. "Zagra mnie trzech aktorów"

  Trzech aktorów ma zagrać Zenona Martyniuka w filmie o królu disco polo. - Znam ich nazwiska, ale nie mogę zdradzać - mówi piosenkarz. Obraz reżyserować będzie Katarzyna Jungowska. Pierwszy klaps - 23 września na Stadionie Narodowym.

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  ...piosenkarka Patrycja Markowska. Reżyserka Katarzyna Jungowska to córka Grażyny Szapołowskiej. W 2011 roku wyreżyserowała krótkometrażowy "Popatrz na mnie", w którym zagrali Maciej Stuhr, Izabela Kuna i Ewa...

 • Patrycja Markowska zagra w filmie

  Patrycja Markowska wystąpi w filmie "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, córki Grażyny Szapołowskiej. Twórcy zapowiadają, że będzie to opowieść o pozytywnych wartościach rodzinnych oraz o aniołach stróżach.

Zdjęcia na temat: jungowska corka
Dyskusje na temat: jungowska corka