• Informacje na temat:

  jungowska na dobre

Artykuły na temat: jungowska na dobre
 • Edyta Jungowska wraca do telewizji

  Edyta Jungowska po długiej przerwie wraca do telewizji! Aktorka która zasłynęła m.in. rolą siostry Bożenki w "Na dobre i na złe", niebawem pojawi się w innym serialu TVP.

 • Wielki powrót Jungowskiej

  Trwają zdjęcia do nowego serialu Polsatu - "2XL". Jedną z głównych ról zagra w nim dawno niewidziana na małym ekranie Edyta Jungowska. Aktorka wcieli się w postać dietetyczki, która ma problem z... nadwagą!

 • Edyta Jungowska w "Klanie"

  Edyta Jungowska wkrótce stworzy nową, ciekawą postać - jesienią pojawi się w serialu "Klan".

 • Edyta Jungowska czyta Pippi

  Edyta Jungowska to energiczna, pełna nieposkromionego temperamentu i zadziorna aktorka z wielkim poczuciem humoru. Kto mógłby więc lepiej przeczytać książki o Pippi Langstrump?

 • Edyta Jungowska: Czytam głównie książki dla dzieci

  Edyta Jungowska od dziecka jest miłośniczką książek. Jako mała dziewczynka chętnie czytała zwłaszcza powieści szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Jej ulubioną książką była "Pippi Pończoszanka(...) małej dziewczynki. Edyta Jungowska twierdzi, że podziwiała samodzielność, siłę i przebojowość Pippi. - Nie było wielu bohaterek takich szalonych, silnych, samostanowiących o sobie. W czasach mojego...

 • Jungowska kontra Wolszczak

  Edyta Jungowska ( "Jestem" , "Na dobre i na złe") i Grażyna Wolszczak ( "Wiedźmin" , "Na wspólnej") są głównymi kandydatkami do roli Judyty w nowym filmie według prozy Katarzyny Grocholi. We wtorek, 8 marca, rozpoczął się casting do filmu "Ja wam pokażę", drugiej części przeboju "Nigdy w życiu!" .

 • Edyta Jungowska: "Polska Bridget Jones" kończy 50 lat

  Widownia pokochała ją dzięki roli siostry Bożenki w serialu "Na dobre i na złe", miano jednej z najpopularniejszych polskich aktorek przyniosła jej kreacja Judyty w ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!". W poniedziałek, 1 lutego, Edyta Jungowska obchodzi 50. urodziny.

 • Jungowska: Nie męczy mnie popularność

  Edyta Jungowska (39 l.) lubi jeździć na festiwale i nie męczy jej popularność. Przy okazji pokazu filmu "Jestem" , w którym aktorka gra wyrodną matkę, wyrzekającą się swego kilkuletniego syna, serial owa siostra Bożenka ("Na dobre i na złe") opowiedziała INTERIA.PL m.in. o tym, co w zawodzie aktora prowadzi do choroby psychicznej.

 • Romantyczną Judytę gra Edyta Jungowska, a w rolę Adama wciela się Radosław Krzyżowski, znany dotychczas z roli doktora Sambora w serialu "Na dobre i na złe". "Dopiero zaczynamy zdjęcia i sama nie wiem jaka będzie Judyta w moim wydaniu. Mam nadzieję, że będzie choć trochę śmieszna, może troszeczkę roztargniona" - powiedziała Edyta Jungowska. "Będę szukała jej niedoskonałości i próbowała grać na...

 • Hołdys i Jungowska ocenią

  Aktorka Edyta Jungowska (43 l.) będzie wraz ze Zbigniewem Hołdysem (57 l.) w TVP 2 będą oceniać muzycznych debiutantów.

Zdjęcia na temat: jungowska na dobre
Wideo na temat: jungowska na dobre
Dyskusje na temat: jungowska na dobre