• Informacje na temat:

  jungowska w klanie

Artykuły na temat: jungowska w klanie
 • "Na dobre i na złe": Edyta Jungowska zatęskniła za aktorstwem! Przyjęła rolę w popularnym serialu...

  Dzięki roli siostry Bożenki w "Na dobre i na złe" Edyta Jungowska niemal z dnia na dzień dołączyła do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów polskich gwiazd. Kiedy w 2012 roku zrezygnowała z pracy w serialu, jej fani byli niepocieszeni. Jeden z tabloidów obwieścił, że Edyta Jungowska została... zwolniona przed produkcję, bo współpraca z nią nie należała do...

 • Edyta Jungowska w "Klanie"

  Edyta Jungowska wkrótce stworzy nową, ciekawą postać - jesienią pojawi się w serialu "Klan".

 • "Na dobre i na złe": Edyta Jungowska zrezygnowała z aktorstwa. Dlaczego?

  Edyta Jungowska, czyli niezapomniana siostra Bożenka Leszczyńska-Zbieć z "Na dobre i na złe", kilka lat temu uznała, że aktorstwo wcale nie jest zawodem, który chciałaby wykonywać do końca życia...

 • Uwielbia niepokój twórczy

  W ostatnich latach rzadziej pojawia się na ekranie, za to jej głos dobrze znają dzieci, bowiem Edyta Jungowska czyta i wydaje audiobooki z powieściami Astrid Lindgren. Płyty rozchodzą się jak świeże bułeczki, co daje jej satysfakcję.

 • Edyta Jungowska - polska aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i dubbingowa. Urodzona 1 lutego 1966 w Warszawie.

 • "Klan": Trzy śluby i... rozwód?

  Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

 • ​"Klan": Edyta Jungowska - jeśli spada, to zawsze na cztery łapy!

  Edyta Jungowska, czyli Małgorzata Antoniak z "Klanu", drwi sobie z upływającego czasu, ale żartuje, że nienawidzi być dorosłą. Ma syna Wiktora i partnera, przy którym czuje się szczęśliwa, uwielbia kogel-mogel i lody, przeraża ją monotonia i nie wyobraża sobie życia bez zmian. Najważniejsze jest dla niej, by robić tylko to, co lubi i żeby było... wesoło.

 • "Klan": Bożenka bierze ślub

  Dla Lubiczówny to bardzo gorący czas. Trzeba załatwić formalności, wybrać suknię ślubną i zrobić elegancką fryzurę.

 • Edyta Jungowska zorganizuje wesele Bożence i Miłoszowi!

  Choć Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosz (Konrad Darocha) mają się pobrać dopiero za pół roku, pan Kazuń (Krzysztof Janczar) wyda dyspozycje, by niezwłocznie rozpocząć przygotowania do wesela. W tym celu zatrudni weddingplanerkę (Edyta Jungowska). Poznaj szczegóły!

 • To była prawdziwa uczta dla fanów telewizyjnej Jedynki, którzy licznie zgromadzili się przed gmachem Telewizji Publicznej na Woronicza. A powód rzeczywiście był wielki. Odbywał się tam plenerowy koncert "Przeboje Jedynki" w reżyserii Janusza Józefowicza, w którym wystąpiły gwiazdy najpopularniejszych programów TVP1, w tym najnowszy nabytkek stacji - Natasza Urbańska.

Zdjęcia na temat: jungowska w klanie
Wideo na temat: jungowska w klanie
 • Ja, Frankenstein

  Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki temu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

 • Almanya

  Komediodramat o wielopokoleniowym klanie Turków, od dziesięcioleci mieszkających w Niemczech. Rodzina jest duża. Każdy ma inne problemy i czuje przynależność do innej kultury - część członków klanu mówi o sobie "Jestem Turkiem". Inna "Jestem Niemcem". Nestor rodu postanawia kupić dom w Turcji i zabrać tam rodzinę. Początkowo pomysł nie budzi zachwytu. Ostatecznie cała rodzina wyrusza w daleką podróż. Mieszanka zgoła odmiennych społecznie kultur ubarwia film Yasemin Şamdereli, która doskonale...

 • Przebaczenie krwi

  Absorbująca opowieść o wpływach staroświeckich zasad na młode pokolenie. Na obszarach wiejskich północnej Albanii rozgrywa się historia17-letniego Nika (Tristan Halilaj). Jest to typowy nastolatek, spędzający czas wolny w internecie, lubiący jazdę motocyklem i podkochujący się w szkolnej koleżance. Jego beztroska młodość zostaje przerwana kiedy ojciec i wujek wdają się w spór o ziemię z sąsiadem, który w ostateczności kończy martwy. Nagle Nik i jego rodzina stają w obliczu Kanunu -...

Dyskusje na temat: jungowska w klanie