• Informacje na temat:

  juror

Artykuły na temat: juror
 • "Taniec z gwiazdami": Edyta Herbuś nowym jurorem?

  ...w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań" - napisał na swym profilu na Facebooku juror "Tańca z Gwiazdami". Z naszych informacji wynika, że w najbliższym odcinku show zobaczymy Edytę Herbuś, którą widzowie Polsatu mogli podziwiać w "World of Dance". Tancerka świetnie poradziła sobie w roli jurora. Jej oceny były celne i często cytowane na portalach plotkarskich. Edyta też nie sprawiała problemów...

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak groziła jurorom

  O wokalistkę Natalię Podwin pomiędzy jurorami rozegrała się prawdziwa batalia.

 • Zygmut Chajzer wraca do telewizji jako juror! Powtórzy sukces "Idź na całość"?!

  ...w "Gwiazdy tańczą na lodzie" oraz w "Tańcu z gwiazdami". Teraz dziennikarz ogłosił, że po raz kolejny zobaczymy go w takim rodzaju show, ale tym razem zasiądzie on w fotelu jurora! Będzie sędzią...

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • Michał Szpak zostanie jurorem w TVP?

  Michał Szpak (25 l.) szykowany jest do roli jurora w „The Voice of Poland”? Tak twierdzi jedna z osób związanych z produkcją. Podobno wokalista ma tyle atutów, że pracujący przy show bardzo chcą go zatrudnić.

 • Co łączy uczestnika i jurora "Tańca z Gwiazdami"?

  Juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i światowej sławy tancerz Michał Malitowski i Grzegorz Łapanowski - kucharz, prowadzący i juror "Top Chefa" a także uczestnik tej edycji show nie kryją, że znają się od dawna.

 • Kasia Kowalska stara się o posadę jurora!

  ...szukała sobie nowego źródła zarobku? Jak dowiedział się "Fakt", Kasia Kowalska ubiega się o posadę jurora w kolejnej edycji programu "The Voice of Poland" i na castingu ponoć poszło jej całkiem(...) szanse na otrzymanie tej posady są naprawdę spore, o ile uda jej się dogadać w sprawie warunków finansowych. Uważacie, że sprawdzi się jako jurorka? *** Zobacz więcej materiałów z życia...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wyznania jurora "Top Chefa"

  - Udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to była świetna decyzja, bo dobra energia płynąca z tańca jest dla mnie inspiracją - przyznaje Grzegorz Łapanowski, juror "Top Chefa". Zdradza też, jak godzi zawodowe obowiązki z intensywnymi treningami.

 • Był uwielbianym jurorem "Tańca z gwiazdami"! Co się stało z Piotrem Galińskim?

  Piotr Galiński (60 l.) był jurorem "Tańca z gwiazdami" przez dwanaście lat. Jego nagłe odejście z telewizji było wstrząsem dla widzów...

 • "X Factor": Juror w stanie wskazującym?

  Oceniający uczestników brytyjskiej edycji programu "The X Factor" Louis Walsh w ostatnim odcinku show podjął kilka przedziwnych decyzji. Zdziwieni widzowie pytają: "Czy był trzeźwy?".

Zdjęcia na temat: juror
Wideo na temat: juror
 • Nowy juror „You Can Dance” uchyla rąbka tajemnicy

  Oto nowy juror "You Can Dance"! Jak czuje się w tej roli?

 • Daria Reczek odpowiada jurorom "The Voice of Poland"!

  Daria Reczek podczas rozmowy z nami odpowiedziała na negatywne opinie jurorów "The Voice of Poland" o jej singlu. Najważniejsze jest dla niej, że podobało się Michałowi, czyli jej trenerowi. Zobaczcie nagranie.

 • Uczestnicy o jurorach "Idola": Bardzo niemili

  Nikt nie obiecywał, że w programie będzie łatwo… - Ta komisja jest straszna. Są bardzo niemili – mówiła jedna z uczestniczek. – Mi po prostu odjęło mowę – podsumowała druga. Co wydarzyło się w sali przesłuchań? Jak na niektóre występy zareagowali jurorzy? Dlaczego Wojtkowi Łuszczykiewiczowi kora mózgowa pękła na trzy? I co sprawiło, że Janusz Panasewicz miał dość? Zobacz video!

Dyskusje na temat: juror