• Informacje na temat:

  juror z must be the music

Artykuły na temat: juror z must be the music
 • Piotr Rogucki: Nowy juror w "Must be the music"

  Piotr Rogucki doskonale odnalazł się w roli jurora "Must be the music". Jest nie tylko muzykiem, lecz także aktorem i performerem. Lubi zaskakiwać i wzbudzać kontrowersje, więc w doskonale spełnia oczekiwania producentów.

 • "Must Be The Music": Widzowie na przekór jurorom?

  W finale IV edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" są już Piotr Kita, Tomasz Kowalski, Przemek Radziszewski i Maciej Krystkowiak. Kto do nich dołączy w niedzielny wieczór (21 października)?

 • "Must Be The Music": Kiedy Tymon miał 15 lat...

  Tymon Tymański wyznał na planie "Must Be The Music", w jakich okolicznościach zakochał się piosence Kory. Zobaczcie sami!

 • Muniek Staszczyk w "Must Be The Music"?

  Trwają poszukiwania następcy Piotra Roguckiego do programu "Must Be The Music". "Fakt" w fotelu jurora widzi Muńka Staszczyka z grupy T.Love.

 • "Must Be The Music": Wielki powrót Pauliny Lendy

  W niedzielnym (10 kwietnia) odcinku "Must Be The Music" zobaczyliśmy kilku mocnych kandydatów do półfinałów muzycznego show Polsatu.

 • "Must Be The Music": Tylko komercja?

  Po ogłoszeniu 18 półfinalistów dziewiątej edycji "zagotowało" się na facebookowym profilu "Must Be The Music". Wielu fanów jest zdegustowanych wyborem jurorów.

 • "Must Be The Music": 19 prób

  Sprawdźcie naszą relację z czwartego odcinka "Must Be The Music". Próby Piotra Roguckiego zwrócenia na siebie uwagi w jury robią się coraz bardziej żenujące.

 • "Must Be The Music 10": Przypominamy zwycięzców

  Przed startem jubileuszowej, dziesiątej edycji "Must Be The Music" przypominamy laureatów poprzednich sezonów muzycznego show Polsatu. Nie wszyscy odnieśli tak oszałamiające sukcesy jak Enej czy LemON.

 • "Must Be The Music": Sachiel zwycięzcą!

  W finale siódmej edycji "Must Be The Music" jurorzy nie szczędzili komplementów, krytykując w zasadzie tylko discopolowców z grupy Piękni i Młodzi. Ostatecznie zwyciężyło hiphopowe trio Sachiel z Krzeszowa. Finał obejrzało 1,99 mln widzów.

 • "Must be the music": Znamy zwycięzcę!

  Tym razem maksyma inżyniera Mamonia z filmu "Rejs" mówiąca, że najbardziej lubimy słuchać tych piosenek, które znamy, nie sprawdziła się. Laureatem programu "Must be the music. Tylko muzyka" został, wykonujący własne utwory, zespół Enej.

Zdjęcia na temat: juror z must be the music
Wideo na temat: juror z must be the music
 • Uczestnik obraził się na jury "Must be the Music" i wyszedł ze studia!

  Jeden z uczestników "Must be the music" był tak oburzony krytyką Piotra Roguckiego, że postanowił opuścił scenę. Co takiego powiedział mu juror?

 • The Voice of Poland: Edyta Górniak ukarała córkę Ewy Kasprzyk!

  Małgorzata Bernatowicz zaśpiewała w duecie z Danielem Cebulą-Oryniczem utwór "Ain't Nobody". Niestety, swoim występem nie porwała jurorów. "Małgosia, nie posłuchałaś żadnej mojej rady" - skomentowała Edyta Górniak i do kolejnego etapu "The Voice of Poland" zabrała Daniela. Córka popularnej aktorki Ewy Kasprzyk brała już udział w programie "Must be the music. Tylko muzyka". Zdobyła wielkie

 • Kora kłóci się z Piotrem Roguckim. Ostre spięcie w "Must be the music"

  Dotychczas Kora i Piotr Rogucki spijali sobie z dzióbków. W 8. edycji "Must Be The Music" między jurorami dojdzie do ostrej wymiany zdań. "Ty chcesz mnie zdenerwować, czy co? Ty lepiej mnie nie denerwuj!" - mówiła wzburzona wokalistka. Były krzyki i mocno napięta atmosfera. O co poszło?