• Informacje na temat:

  jurorka z got to dance

Artykuły na temat: jurorka z got to dance
 • Najbarwniejsza jurorka?

  ..."Imperium TV": Czy zaskoczyła panią propozycja udziału w charakterze jurorki w show "Tylko taniec. Got to dance"? Krystyna Mazurówna : - Ucieszyła mnie, bo bardzo lubię wszelkie nowe propozycje(...) pisanie książki. Co panią jeszcze kręci w życiu? - Uwielbiam podróżować. No i właśnie piszę książki. Druga, po autobiografii, jest u wydawcy, a trzecią mam w przygotowaniu. Oczywiście myślę już...

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".

 • Michał Malitowski w jury "World of Dance"

  Jako pierwszy tancerz w historii, przez osiem lat z rzędu wygrywał najbardziej prestiżowy turniej tańca na świecie w Blackpool. W maju jako pierwszy Polak i najmłodszy w historii tancerz został sędzią tego konkursu. Jesteście ciekawi, co Michał Malitowski będzie robił jesienią tego roku? Oglądajcie pierwszą polską edycję najsłynniejszego tanecznego show "World of Dance"!

 • Rusin rządzi w "You Can Dance"?

  Już 2 marca na antenie TVN zadebiutuje pierwszy odcinek kolejnej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Zobaczymy, jak z męską częścią jury poradzi sobie Kinga Rusin, która debiutuje w nowej roli.

 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Pierwszy casting we Wrocławiu

  Już w środę, 17 lutego, zobaczymy w TVN premierowy odcinek kolejnej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Tancerzy ocenią nowi jurorzy, a show poprowadzi Patricia Kazadi.

 • Liszowska w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

  Joanna Liszowska nadal gra w serialu "Przyjaciółki", ale kiedy w Polsacie pojawił się "Taniec z gwiazdami", straciła pracę jako jurorka show "Got to dance".

 • Joanna Liszowska: Z pozycji amatora

  ..."X Factor", "You Can Dance. Po prostu tańcz", "Tylko taniec. Got to Dance" - czy wśród uczestników wiosennych programów pojawią się nowe, oryginalne talenty? Emocji z pewnością nie zabraknie. O nowym show "Tylko taniec. Got to Dance" mówi jego jurorka Joanna Liszowska.

 • Joanna Liszowska: Lubię poruszenie

  Joannę Liszowską możemy obecnie oglądać w programie "Tylko taniec. Got to dance", gdzie jako jurorka ocenia taneczne umiejętności oraz w roli temperamentnej Patrycji w serialu "Przyjaciółki". Aktorka zdradziła, co według niej jest najtrudniejsze w byciu jurorką i za co lubi graną przez siebie postać.

 • Druga edycja tanecznego show

  Za nami castingi do drugiej edycji tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Kto okazał się najlepszy?

 • Trudna do okiełznania

  Taniec wyzwala hormony szczęścia - mówi. To, że kocha tańczyć, widać w jej zachowaniu jako jurorki show "Tylko taniec. Got to Dance". Nieraz zachęca: - Po co siedzieć? Wstańmy! I dodaje: - Taki mam temperament, trudno wbrew niemu żyć.