• Informacje na temat:

  jurorzy 13 edycji

Artykuły na temat: jurorzy 13 edycji
 • "Mam talent" nie wróci jesienią do TVN. Co dalej z 13. edycją?

  W związku z pandemią koronawirusa TVN podjął decyzję, że jesienią nie pojawi się kolejna edycja popularnego show "Mam talent". To oznacza, że pracę stracą jurorzy Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepsze występy 12. edycji!

  W poprzedniej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy show Polsatu wcielali się zarówno w rodzime gwiazdy, jak i w zagranicznych artystów. W minionej odsłonie programu miał również miejsce tysięczny występ w historii "TTBZ"!

 • Kim są nowi jurorzy "Idola"?

  W trzeciej edycji "Idola" pojawią się aż dwaj nowi jurorzy. Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop zastąpią najbardziej kontrowersyjnego sędziego, Kubę Wojewódzkiego. Pierwszy z nich jest jednym z bardziej charyzmatycznych wokalistów w Polsce, drugi - znanym dziennikarzem muzycznym.

 • "Must Be The Music": Jurorzy wybierają półfinalistów

  W najbliższą niedzielę (13 października) poznamy listę półfinalistów szóstej edycji "Must Be The Music".

 • "Must Be The Music": Kogo zapamiętają jurorzy? (relacja)

  ...w szóstej edycji mnie nic nie zaskoczy" - dodał. Popisy wokalne Jarosława Kruczyńskiego ostatecznie przekonały Wojtka Łozowskiego, który dołożył trzecie "tak". Zupełnie z innej muzycznej bajki jest(...) Andrzeja Piasecznego), występował w "The Voice of Poland 2" i "Bitwie na głosy" (drużyna Natalii i Pauliny Przybysz). W pierwszej edycji "Must Be The Music" na etapie castingowym zaśpiewał zremiksowaną...

 • Castingi do piątej edycji "Mam talent!"

  Katowice są pierwszym miastem, w którym odbywają się castingi do piątej edycji show "Mam talent!". W poniedziałek, 18 czerwca, do Katowic przyjechali jurorzy i prowadzący.

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  W finale ósmej edycji "Must Be The Music" wystąpi siedmiu wykonawców reprezentujących bardzo różne gatunki muzyczne: od post rocka, przez ska i punk, gitarowy rock po hip hop i pop. Uczestnicy(...). Pozostała trójka to laureaci dzikich kart od słuchaczy RMF FM, fanów "Must Be The Music" na Facebooku i jurorów (to nowość w tej edycji). Gościem specjalnym finału będzie francuska wokalistka...

 • ​"Mam talent" 13-latka zaśpiewała dla chorego ojca

  ...13-letnia Evie Clair wzruszyła do łez jurorów amerykańskiej edycji "Mam talent". Dziewczynka utwór wykonany na castingu zadedykowała swojemu ojcu choremu na nowotwór.

 • "Mam talent": Agnieszka Chylińska bezlitosna dla 13-latka

  Sporo gorzkich słów usłyszał od Agnieszki Chylińskiej 13-letni wokalista Kuba Anusiewicz. Decyzją jurorów Kuby nie zobaczymy w finale. Najwięcej głosów od telewidzów otrzymał ukraiński teatr cieni Fireflies.

 • "X Factor": Emocjonalny występ 13-latki. Płakała jak bóbr

  Zmagająca się z przeziębieniem i z własnymi emocjami 13-letnia Beatrice Miller odpadła z amerykańskiego "X Factor" po pełnym łez występie.

Zdjęcia na temat: jurorzy 13 edycji