• Informacje na temat:

  jury got to dance polska

Artykuły na temat: jury got to dance polska
 • Andersz wraca do "Got to dance"

  W piątek, 27 kwietnia, Alan Andersz zasiądzie za jurorskim stołem w drugim półfinale programu "Tylko taniec. Got to dance".

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".

 • Michał Malitowski w jury "World of Dance"

  Jako pierwszy tancerz w historii, przez osiem lat z rzędu wygrywał najbardziej prestiżowy turniej tańca na świecie w Blackpool. W maju jako pierwszy Polak i najmłodszy w historii tancerz został sędzią tego konkursu. Jesteście ciekawi, co Michał Malitowski będzie robił jesienią tego roku? Oglądajcie pierwszą polską edycję najsłynniejszego tanecznego show "World of Dance"!

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce? Jacek Kurski: Jesteśmy gotowi

  ...zadeklarował, że nadawca chce organizować konkurs w 2019 r. "Telewizja Polska wyrazi gotowość do organizacji koncertu finałowego Eurowizji Junior 2019. Oczywiście wymaga to zgody Europejskiej Unii Nadawców. Ale(...) , a organizacją zajęła się Białoruś. Sprawdź słowa piosenki "Anyone I Want To Be" w serwisie Teksciory.pl Po zwycięstwie Roksany rozpoczęły się spekulacje, czy Polska podejmie się organizacji...

 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Pierwszy casting we Wrocławiu

  Już w środę, 17 lutego, zobaczymy w TVN premierowy odcinek kolejnej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Tancerzy ocenią nowi jurorzy, a show poprowadzi Patricia Kazadi.

 • Eurowizja 2018: Polska nie weszła do finału

  ...- Waylon "Outlaw In ‚Em" 9. Australia - Jessica Mauboy "We Got Love" 10. Gruzja - Ethno-Jazz Band "Iriao For You" 11. Polska - Gromee feat. Lukas Meijer "Light Me Up" 12. Malta - Christabelle "Taboo" 13(...) Europie zaprezentowali się także nasi reprezentanci, czyli Gromee i Lukas Meijer , z utworem "Light Me Up". Do finału awansowało 10 wykonawców najlepiej ocenionych przez jury i telewizyjną publiczność...

 • Najlepszym jurorem w Polsce jest...

  ...dance - Po prostu tańcz". W 2012 r. została jurorką w tanecznym show "Got to Dance. Tylko taniec". Odeszła z programu w wyniku zmiany formuły, jednakże niezwykle barwna osobowość artystki oraz jej kreacje(...)Alicja Węgorzewska Polska śpiewaczka operowa, specjalizująca się w mezzosopranie. Niezwykle pracowita i utalentowana, jest bez wątpienia wielkim odkryciem medialnym. Urodziła się 28 lutego 1969

 • "Tylko taniec": Poczuć emocje

  Już dziś, 2 marca, debiutuje najnowszy show telewizji Polsat, "Tylko taniec. Got to dance". W jury zasiądzie m.in. Joanna Liszowska, dla której będzie to zupełnie nowa rola.

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce. Mateusz Szymkowiak i Agata Konarska wśród prowadzących

  I Want to Be" ( sprawdź! ). Prezes TVP Jacek Kurski niemal natychmiast po zwycięstwie 14-letniej Polki zadeklarował, że będziemy gotowi na organizację wydarzenia. "Telewizja Polska wyrazi gotowość do organizacji koncertu finałowego Eurowizji Junior 2019. Oczywiście wymaga to zgody Europejskiej Unii Nadawców. Ale jesteśmy gotowi i będziemy aplikować do EBU" - wyjaśniał. Już...

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".