• Informacje na temat:

  jury imprezy

Artykuły na temat: jury imprezy
 • Najpiękniejsze... jury w Polsce!

  ..."Miłość i marzenia poniosą nas do gwiazd" - pod takim hasłem uczniowie warszawskiego Gimnazjum nr 38 bawili się podczas całodziennej imprezy zorganizowanej, by wesprzeć działalność Fundacji Spełnionych Marzeń. Gimnazjalistom udało się namówić wiele gwiazd znanych z seriali, by odwiedziły ich szkołę.

 • Bracia Coen na czele jury w Cannes

  Joel i Ethan Coenowie będą wspólnie przewodniczyć obradom jury tegorocznego festiwalu w Cannes.

 • Hanna Szymanderska i Grzegorz Komendarek zginęli w wypadku. Ostatnie zdjęcia!

  Pisarka Hanna Szymanderska (70 l.) i Grzegorz Komendarek (48 l.), kucharz i aktor znany z serialu "Złotopolscy", zginęli w wypadku samochodowym. Jeden z lokalnych serwisów opublikował zdjęcia z imprezy, na której para była jurorami.

 • Off Camera: Sławomir Idziak przewodniczącym jury

  Polski operator Sławomir Idziak został przewodniczącym jury konkursu głównego "Wytyczanie Drogi" podczas 8. Festiwalu Off Camera, który odbędzie w dniach 1 - 10 maja w Krakowie. W konkursie pokazanych zostanie 10 filmów z całego świata.

 • Alicja Bachleda-Curuś w Gdyni

  Alicja Bachleda-Curuś zasiadła w jury 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka w poniedziałek, 24 maja, pojawiła się w gdyńskim Teatrze Muzycznym na uroczystym otwarciu najważniejszej filmowej imprezy w kraju.

 • Powstaje publikacja na 40-lecie Festiwalu Filmowego w Gdyni

  Książkę, która będzie kompendium wiedzy o Festiwalu Filmowym w Gdyni, przygotowuje Stowarzyszenie Filmowców Polskich. W publikacji powstającej na 40-lecie imprezy znajdą się m.in. wszystkie dotychczasowe werdykty jury, dokumenty, zdjęcia i wspomnienia uczestników.

 • Prestiżowa nagroda dla produkcji TVP2

  ...„Głęboka woda” Magdaleny Łazarkiewicz zdobyła Nagrodę Prix Italia dla najlepszego serialu TV w konkursie tegorocznej 64. edycji festiwalu produkcji telewizyjnej – Prix Italia. Jest to pierwsza w historii imprezy tak ważna nagroda dla produkcji fabularnej z Polski.

 • Francuski film "La Tete haute" otworzy festiwal w Cannes

  Pokaz filmu "La Tete haute" w reżyserii Emmanuelle Bercot zainauguruje 13 maja 68. edycję festiwalu filmowego w Cannes. Po raz pierwszy w historii imprezy reżyserem filmu otwarcia będzie kobieta.

 • Serialowcy na szkolnej imprezie

  Edyta Herbuś i Mateusz Damięcki, czyli Marta Orłowska z "Klanu" i Marcin Kujawski z "Chichotu losu", zasiedli razem w jury konkursu "Mam talent" zorganizowanego przez... uczniów Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

 • Cannes 2015: Te filmy powalczą o Złotą Palmę

  Nowe filmy Gusa Van Santa, Todda Haynesa, Nanniego Morettiego, Paolo Sorrentino i Matteo Garrone powalczą w tym roku o Złota Palmę festiwalu filmowego w Cannes. Organizatorzy zaprezentowali dziś program imprezy.

Zdjęcia na temat: jury imprezy
Dyskusje na temat: jury imprezy