• Informacje na temat:

  jury kreatorów

Artykuły na temat: jury kreatorów
 • Modnie i stylowo

  Dwie gwiazdy serialu "Klan" - Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot, i Laura Łącz, czyli Gabriela Wilczyńska, zasiadły w jury oceniającym konkursowe pokazy mody na gali "Moda & Styl".

 • Nagrody za wybitne kreacje w dwóch teatrach!

  Anna Seniuk, czyli Adela, matka Joanny z "Ja to mam szczęście!", i Jerzy Stuhr odebrali w sobotę w Sopocie Wielkie Nagrody XII Festiwalu Dwa Teatry 2012. Jury wyróżniło ich za wybitne kreacje w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji.

 • ...i szerszej idei". Czy przekona do siebie publiczność i jury - zobaczymy. Dwunastu uczestników (jeden już pożegnał się z programem) walczy o 300 tys. zł, mecenat artystyczny znanej marki oraz sesję...

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

 • Przyjaźń, która zamieniła się w miłość

  Aneta Kręglicka w programie "Projektanci na start" będzie szukać zdolnych kreatorów mody. Tuż przed pojawieniem się tego talent show w telewizji, gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o początkach swojego małżeństwa.

 • W Cannes, w sobotę wieczorem, 22 maja, wręczono nagrody 57. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. Jury pod przewodnictwem Quentina Tarantino ( "Kill Bill: Volume 1" ) obejrzało dziewiętnaście filmów. Złotą Palmę zdobył kontrowersyjny dokumentalny obraz "Fahrenheit 9/11" Michaela Moore'a. Ceremonię wręczenia nagród zdominowali jednak twórcy azjatyccy.

 • Screen&Sound Fest. - Let's See The Music 2014

  19 maja wystartował międzynarodowy, otwarty konkurs na wizualizację filmową utworów muzycznych, odbywający się w ramach II edycji Festiwalu Screen&Sound Fest. - Let's See The Music. Projekt ma na celu połączenie świata muzyki symfonicznej z jej wizualizacjami, zobrazowanymi przez artystów.

 • Almodóvar: Nikogo nie osądzam

  "Złe wychowanie" , najnowszą produkcję Pedro Almodóvara , od 3 września można oglądać na ekranach polskich kin. Jak przystało na autora oryginalnego, o pracy nad tym filmem twórca postanowił opowiedzieć... samemu sobie. Choć reżyser zaprzecza, jakoby obraz był dziełem autobiograficznym, przyznaje jednak enigmatycznie, że jest w "każdej z postaci". Obecnie twórca marzy już tylko, aby "odzyskać umiejętność snu i figurę".

 • Anja Rubik: Lepiej błądzić, niż być nudną

  Anja Rubik ma nadzieję, że "Project Runway" zmieni Polaków - doda im odwagi i fantazji w kreowaniu własnego wizerunku.